Лунгор Неля Леонідівна

Ендокринолог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та терапією патологій ендокринної системи. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів. Успішно лікує гіпотиреоз, гіпертиреоз, вузловий зоб, синдром діабетичної стопи, акромегалію, синдром хронічної втоми і ожиріння.

Ернест
Мені дуже сподобалося, що лікар звернула особливу увагу на властивості таблеток. Підібрала ліки які індивідуально підходять мені. З усією відповідальністю до цього підійшла і постаралася виключити побічні ефекти. Що досить важливо.
Марьяна
Прийом у лікаря був хороший. Дуже уважна жінка, багато мене розпитувала і багато розмовляла по темі, побудували схему лікування. І вже є перший результат. Дуже задоволена відвідуванням цього компетентного лікаря. Рекомендую!

• 1993 р. — Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького, факультет: лікувальний. Спеціальність: лікувальна справа.

• 1999 р. — курси спеціалізації з ендокринології в Київській медичній академії післядипломної освіти, присвоєна кваліфікація лікар-ендокринолог.
  • 2009 р. — присвоєна вища кваліфікаційна категорія.
  • 2019 р. — участь в 55-му щорічному конгресі Європейської Асоціації з вивчення діабету.
  • 2020 р. — курси «Клінічна ендокринологія дитячого віку», Національна медична академія післядипломної освіти.
  • 2020 р. — курси "Синдром діабетичної стопи. Діагностика, профілактика і лікування різних проявів діабетичної нейропатії".
  • 2013 р. — курси «Помпова інсулінотерапія та системи цілодобового моніторингу глюкози в крові».

• Член Європейської асоціації з вивчення діабету (EASD).
  • Член Української діабетичної асоціації (УДА).