Лук'яненко Олександр Сергійович

Хірург
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на проведенні планових та ургентних хірургічних втручань. Виконує операції при гнійно-запальних захворюваннях м'яких тканин. Займається видаленням новоутворень шкіри і підшкірної клітковини, видаленням кліща. Здійснює пункцію плевральної порожнини, пункцію гематоми, діагностичну пункцію м'яких тканин.

Савелий
Була мама у лікаря. Все розповів. У неї проблема із сфери його спеціалізації. Призначив препарати. Виписані ліки допомогли. Стан покращився через кілька днів. Зараз почувається значно краще. Щиро вдячні лікарю! Прийдемо повторно.
Helen
Дуже кваліфікований, розумний, ввічливий і уважний лікар. Кращого спеціаліста важко уявити. Після детального опитування та огляду, лікар, запропонував варіант вирішення моєї проблеми. Залишилася дуже задоволена консультацією.

• 1998 р. — Буковинська державна медична академія, лікувальна справа.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург
Судинний хірург, хірург, флеболог