Лукашенко Андрій Володимирович

Онколог, онкохірург
Лікар вищої категорії
Доктор онколог, хірург вищої кваліфікаційної категорії, член Міжнародної Асоціації Хірургічної Гастроентерології і Онкології (IASGO). Основні напрямки в роботі: ультразвукова діагностика, ендоскопія, онко- та судинна хірургія, загальна онкологія. Проводить операції на підшлунковій залозі; біопсію печінки, молочної залози, підшлункової залози; резекцію печінки, шлунка, прямої кишки, легені. Лукашенко Андрій Володимирович фахівець з видалення пухлин нирок та заочеревинного простору, торакоскопии. Велику увагу приділяє лікуванню раку. Є автором понад 130 наукових публікацій.

Нет слов благодарности для Лукашенко А.В. В 2015 году с диагнозом "меланома" нам в Одессе сказали, что моей мамочке осталось жить два месяца. Куда бежать? Что делать? И что я успею сделать за такой короткий срок для неё?! Мир рухнул...не имея мужа, отца и ребёнка-она для меня самая дорогая в моей жизни. Попали к Андрею Владимировичу в Институт Рака г.Киева. 5 ноября 2015 г.- второй день рождения моей мамы. Операция прошла успешно. И даже спустя два года, когда я набрала номер телефона этого хирурга, не считая того, что он в отпуске, ответил на все мои вопросы. В наше время таких врачей, да и людей, осталось мало. Андрей Владимирович, пусть Бог Вас держит крепко за руку на протяжении всей Вашей жизни. Виктория.
Сергей
Професионализм Доктора виден с первых секунд общения, Никаких лишних вопросов,посмотрев все анализы, сразу сказал, как лучше поступить в моей ситуации.Только слова благодарности за оперативность и отношение! Здоровья и долгих лет!

• 2002 р. – сертифікат лікаря — спеціаліста «онкологія»;
  • 2005 р. — сертифікат лікаря — спеціаліста «онкохірургія»
  • 2006 р. – диплом кандидата медичних наук.
  • 2006 р. — сертифікат лікаря — спеціаліста «ендоскопія»;
  • 2010 р. — сертифікат лікаря — спеціаліста «ультразвукова діагностика»;
  • 2010 р. — сертифікат про стажування «лікування нейроендокринних пухлин» Університетська клініка Уппсали, Швеція;
  • 2012 р. — сертифікат лікаря — спеціаліста «судинна хірургія»;
  • 2012 р. — сертифікат про стажування «загальна хірургія» Університетська клініка Йонсей, Сеул, Південна Корея;
  • 2013 р. — сертифікат про стажування «гепатопанкреатобіліарна хірургія» Клініка Асклепій, Гамбург, Німеччина;
  • 2014 р. — сертифікат про стажування «загальна хірургія» Університетська клініка Йонсей, Сеул, Південна Корея;
  • 2014 р.- сертифікат про стажування "лікування нейроендокринних пухлин" Університетська клініка Уппсали, Швеція.

• 2002 р. — Українське товариство онкологів;
  • 2006 р. — Європейське товариство онкологів (ESMO);
  • 2008 р. — Міжнародна асоціація Раку Шлунка (IGCA);
  • 2012 р. — Міжнародна асоціація Гепатопанкреатобіліаринх (ІНРВА);
  • 2012 р.- Американська асоціація клінічних онкологів (ASCO);
  • 2014 р.- Міжнародна Асоціація Хірургічної Гастроентерології та онкології (IASGO).