Лисецький Андрій Вікторович

Дерматовенеролог, дерматоонколог
Доктор Лисецький Андрій Вікторович має вищу лікарську категорію в дерматовенерології та онкології. Проводить комплексну діагностику новоутворень і висипань. Для лікування використовує лазерні технології. Лікує розацеа, акне, видаляє рубці, родимки і пігментацію. Також виконує ряд косметологічних апаратних процедур, включаючи шліфування, пілінг і омолодження. Складається в двох українських медичних асоціаціях лікарів-дерматологів.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

08 ТРА

Чт

09 ТРА

оксана
Великолепный специалист, все четко, доступно и понятно. Рекомендую
Замечательный профессионал своего дела. Спасибо, что у нас есть такие врачи!
Кирилл
04 травня '17р.
Очень доволен диагностикой и быстрым удалением подошвенных бородавок,которые мешали мне долгое время. Большое спасибо за профессионализм и приятное обращение.
Валя
Удаляла у него родинку на днях. Я вообще по жизни паникерша, так что переживала сильно. Приятно было увидеть сопереживание доктора, он меня успокоил, все мне объяснил, а процедуру провел очень быстро и качественно. Спасибо

• 2003 р. — Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа», м. Чернівці;
  • 2005 р. — інтернатура за спеціальністю "Дерматовенерологія" на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, м. Київ.

• 2007 р. — підвищення кваліфікації на Вищих Республіканських Курсах з лазерної медицини та біомедицинської оптики;
  • 2011 р. — спеціалізація за напрямком "Онкологія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2011 р. — спеціалізація за напрямком «Організація та управління охороною здоров'я», м. Київ;
  • 2012 р. — курси лазеротерапії Nd:YAG лазерна система Fotona XP MAX;
  • 2012 р. — курси «Дерматоскопія як сучасний метод візуальної діагностики шкіри»;
  • 2012 р. — курси лазеротерапії Nd:YAG лазерна система Fotona XP MAX.

• Член Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація докторів дерматовенерологів та косметологів";
  • Член громадської організації "Українська Академія дерматовенерології".