Лерман Наталія Геннадіївна

Сімейний лікар, педіатр
Лікар вищої категорії
Сімейний лікар і лікар-педіатр Наталія Геннадіївна проводить консультації, здійснює огляд і постановку діагнозу, виписує листки непрацездатності, займається лікуванням і профілактикою гастриту, виразкової хвороби, бронхіту, ангіни, сколіозу, грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій, цукрового діабету та багато іншого.

Тамара
Наталья Геннадиевна – наш семейный врач уже несколько лет. И дети, и мы с мужем довольны ее методами лечения и полностью доверяем ее профессиональному мнению. Какие бы проблемы по здоровью не возникали, первая консультация всегда у нее. Рекомендую!

• 2006 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, "Лікувальна справа".

• 2012 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Фармакотерапія внутрішніх хвороб»;
  • 2012 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Сучасні підходи до лікування хворих на цукровий діабет»;
  • 2013 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Теорія і практика управління системою охорони здоров'я»;
  • 2014 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «ЕКГ-діагностика в практиці сімейного лікаря»;
  • 2014 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Медико-психологічний супровід при наданні геріатричної допомоги в практиці сімейного лікаря».

• Член Асоціації сімейних лікарів міста Києва та Київської області;
  • Член товариства лікарів біорегуляційної медицини;
  • Член Української Асоціації сімейної медицини.

Автор статей

• "Медична реабілітація пацієнтів похилого та старечого віку з гіпертонічною хворобою в практиці сімейного лікаря", Л. Г. Матвієць, Н. Г. Лерман, Г. Ю. Гальчанська. Сімейна медицина №4(48)2013;
  • "Дослідження поширеності цукрового діабету, порушеної регуляції глюкози та антропометричні фактори ризику в мешканців літнього віку сільської місцевості України. Попередні дані", М. Д. Халангот, Н. Г. Лерман та інші. Ендокринологія том 19 №2/2014.

Лікар надає послуги

• консультативний прийом;
  • пальпація;
  • пальпація по О'Бірну;
  • аускультація;
  • перкусія;
  • видача направлень до вузьконаправлених спеціалістів;
  • ведення медичної документації.

Лікар займається лікуванням захворювань

• ангіна;