Комаренко Володимир Олександрович

Хирург, Проктолог
Лікар першої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнтів хірургічного профілю. Займається виявленням і терапією проктологічних хвороб. Виконує операції при поліпах прямої кишки, хронічному геморої, запальних патологіях товстої кишки, свищах, анальних тріщинах і онкологічних захворюваннях.

Леонид Г.
Уважний доктор! Підхід до мами сподобався. Все показав і розповів, на зрозумілій для звичайного пацієнта мові. Запропонував шлях вирішення проблеми без оперативного втручання. Зробив від нього вимагалося. Доктор просто золото!
30.04.2017
Дуже швидко орієнтується в проблемі! Належним чином все пояснює. За порівняння з іншими лікарями у яких бував раніше, цей дав найбільш чіткі відповіді на всі мої запитання. Та запропонував найбільш оптимальний шлях вирішення проблеми.

• 2006 р. — закінчив лікувальний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

• 2010 р. — пройшов курси по спеціальності проктологія — Національній МАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2014 р. — курси з лапароскопічної та міні-інвазивної колопроктології в Національній МАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2015 р. — за No 298/к отримав другу кваліфікаційну категорію по спеціальності: проктологія.
  • 2017 р. — отримав першу кваліфікаційну категорію за спец
Схожі спеціалісти:
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог