Книш Олег Юрійович

Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Лікує аномальні маткові кровотечі, патології шийки матки, гіперпластичні процеси ендометрія, ускладнення в I, II, III триместрах. Виконує кольпоскопію. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі, Лабіопластика, операції на придатках матки, консервативну міомектомія.

Анна Ж.
Дуже приємний лікар, та імпозантний мужчина. Привітний, компетентний. Добре розповів у чому суть захворювання. Дав поради, лікування поки не призначав, але направив на аналізи. Сказав що після обстеження призначить все необхідне.
Ірма
Чудовий лікар, висококваліфіковані. Провів консультацію, призначив ряд додаткових обстежень, які на місці і пройшла. Все дуже зручно. Після повного обстеження мого стану, призначив лікування. Зараз почуваю себе добре! Дякую!

• 2003 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.
  • 2003-2005 рр. — інтернатура на базі кафедри акушерства та гінекології № 1 НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• 2004 р. — Первинна реанімація новонароджених.
  • 2005 р. — штучна вентиляція легень у новонароджених.
  • 2005 р. — актуальні проблеми охорони репродуктивного здоров'я жінок.
  • 2006 р. — термінальні стани в акушерстві та гінекології.
  • 2009 р. — актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок.
  • 2009 р. — ПАЦ "Акушерство та гінекологія".
  • 2013 р. — сучасні принципи супроводу багатоплідної вагітності і вагітності та пологів у жінок зі рубцем на матці.
  • 2014 р. — актуальні питання перинатології.
  • 2015 р. — невідкладні стани та інтенсивна терапія новонароджених.
  • 2015 р. — хірургічний гемостаз в акушерстві.
  • 2015 р. — ПАЦ "Акушерство та гінекологія".
  • 2017 р. — основи гістеро- і лапароскопії в гінекології.
  • 2017 р. — актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок.
  • 2018 р. — клінічний майстер-клас «Оперативні вагінальні пологи та дистоція плечей».
  • 2018 р. — кольпоскопія і запальні захворювання в гінекології.
  • 2005-2018 рр. — учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю з акушерствах та гінекології.