Кислова Оксана Леонідівна

Сімейний лікар, Терапевт, Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Сімейний лікар, проводить консультативну, амбулаторно-поліклінічну, санітарно-просвітницьку допомогу в сфері терапії шлунково-кишкових, серцево-судинних, ниркових, бронхолегеневих, і інших патологій. Закінчила Луганський національний медичний університет.
Консультація

Тамара
Я конечно же запомнила Оксану Леонидовну, когда у нее в сентябре была на приеме. Отличный терапевт, работу свое выполняет тщательно и безукоризненно. Лечение мое курировала до полного выздоровления. Спасибо!
Виталий
К Оксане Леонидовне обращался неоднократно, и каждый раз она оказывала необходимую помощь. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
Артем
Дуже вдячний за допомогу. Лікар дуже ввічлива та тактовна. Рекомендую!
Ірина
Чудовий лікар, який дійсно знає свою справу. На прийомі уважно мене вислухала і призначила необхідне лікування, яке дійсно допомогло. Щиро вдячна їй за надану допомогу.
Владислава
Проводила лечение цистита по ее рекомендациям. Все прошло успешно и довольно быстро
Михаил
Кислова чуткая, доброжелательная женщина, для нашей семьи она лучший терапевт.

• 1996 р. — Луганський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 1997 р. — інтернатура за фахом «Терапія», Луганський національний медичний університет;
  • 2013 р. — Спеціалізація по напряму «Загальна практика - сімейна медицина», Луганський національний медичний університет;
  • 2014 р. — Спеціалізація за напрямом «Організація і управління охороною» здоров'я, Луганський національний медичний університет.

• 2011 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) за фахом «Терапія», Луганський національний медичний університет;
  • 2014 р. — курси підвищення кваліфікації «Концептуальні напрями реформування охорони здоров'я в Україні», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2014 р. — ТУ (тематичне удосконалення) «Медичне обслуговування працівників, які працюють в шкідливих і небезпечних умовах праці», Луганський національний медичний університет.

Лікар надає послуги

• складання персональної схеми лікування;
  • ведення хворого прогягом усього періоду лікування;
  • призначення додаткових аналізів та досліджень.

Лікар займається лікуванням захворювань

• хронічний панкреатит;
  • холецистит;
  • пневмонія;
  • гіпертонічна хвороба;
  • ішемічна хвороба серця.