Яковенко Дмитро Вікторович

УЗД-фахівець, рентгенолог
Лікар першої категорії
Лікар Яковенко Дмитро Вікторович спеціалізується в області ультразвукової діагностики та рентгенології. До компетенції доктора входить проведення УЗД органів черевної порожнини, тазу, заочеревинного простору, серця, щитовидної, молочної залоз. Займається розшифровкою результатів рентгенологічного дослідження легень, суглобів, хребта, навколоносових пазух.

Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203

Вероника
Анастасия Александровна мой спаситель, прекрасный специалист. Обращалась к ней после долгого скитания по врачам. И осталась очень довольна результатом. Дала основные рекомендации, все понятно мне объяснила. Какое счастье, что у нас есть такие врачи, которые не залечивают, а знают современные медицинские методы.

• 2007 р. — Київський Национальний медичний університет ім. О.О. Богомольця, радіолог.

• ТУ "КТ і МРТ", КМАПО ім. П.Л.Шупика, м. Київ;
  • "Сонографія", НМУ ім. О.О.Богомольця, м. Київ;
  • "Променева діагностика захворювань молочної залози", КМАПО ім. П.Л.Шупика, м. Київ.

• Член Асоціації радіологів України.