Ільченко Валерій Вікторович

Проктолог, Хірург, Ендоскопіст
Доктор Ільченко Валерій Вікторович має першу кваліфікаційну категорію в області проктології. Практикує хірургічне та консервативне лікування хвороб товстої кишки. Також компетентний в проведенні ендоскопічних процедур з діагностичною метою. Займається обстеженнями шлунково-кишкового тракту, проводить хірургічний операції, включаючи мініінвазивні процедури з видалення новоутворень різної етіології. Консультує в якості проктолога, лікує такі недуги, як поліпи, проктити і гемморой. Виконує бронхоскопію з метою діагностики або лікування. Діагностує рак органів травної системи.

Олена
Я очень довольна тем,как я лечилась у доктора Ильченко. Мне не помогало консервативное лечение ,которое назначил кандидат м.н. в клинике Д...И манипуляцию,которую мне делали полгода назад дала совсем не тот эффект,который мне обещали...Валерий сделал мне операцию (мою подружку лечил именно он),прошла реабилитационный период - совсем другое дело! Доктор-умница.Не жалею,что доверилась именно ему.
Щасливий татусік
Щиро дякую лікарю Валерію Ільченко за точний діагноз та вдало виконану операцію.За те,що позбавив від "гостроЇ")хвороби. Нарешті можно нормально ходити в туалет та істи копчену ковбаску:)
Сергей
Большое спасибо Валерий Викторович за грамотно поставленный диагноз и удачно выполненную операцию. Здоровья Вам и Вашей семье.
Іван
23 травня '17р.
Дякую Валерію Вікторовичу за відмінно виконану операцію.Відтепер я насправді здоровий .До того, як попав до цього спеціаліста, мучили ректальні кровотечі,лікувався у купи різних проктологів без особливого ефекту. А він мені допоміг. Справа в тому, що проктологів багато, гарних спеціалістів з них мало.Всі хочуть пролікувати "по бистрячку",не прикладатит особих зусиль,так ,щоб з людини "зрубити гроші" ,але не займатися лікуванням " от і до".А лікар Ільченко зовсім інша людина.
Алена
10 квітня '17р.
Большое спасибо Валерию Виктровичу Ильченко за профессионально выполненную диагностику и лечение. Он профессионал. Общение с ним легкое и непринужденное.Можно довериться во всем.Что еще сказать;)
10 квітня '17р.
Большое спасибо Валерию Виктровичу за диагностику и лечение. Он профессиональный доктор.Можно довериться во всем. У него "волшебные" руки.Такими докторами не становятся ,а рождаются ,по призванию.Дай Боже здоровья ему!
Алеся
Когда появился дискомфорт, я надеялась, что "пройдет само". Не прошло, так что я обратилась ща помощью к Валерию Викторовичу. Этот доктор - настоящий профессионал своего дела, не стесняйтесь прийти к нему на прием, ваше здоровье куда важнее!
guru
13 квітня '20р.
Доктора рекомендую всем. Операция и реабилитационный период прошли очень хорошо.Жизнь спасена и потихоньку налаживается) Отличный оперирующий специалист.
Катерина
Доктор очень внимательный и компетентный. После первого приема стало понятно, что врач был выбран правильно. Профессионализм Валерия Викторовича во время приема и на операции чувствовались, по этому довериться эму было не страшно. Врача рекомендую всем!

• 2005 р. — Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського, лікувальний факультет;
  • 2008 р. — Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) їм. П.Л. Шупика, на базі інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова, спеціалізація - "лікар-хірург";
  • 2010 р. — Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) їм П.Л. Шупика, на базі інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова, клінічна ординатура по хірургії.

• 2010 р. — передатестаційні цикли по хірургії;
  • 2011 р. — спеціалізація по ендоскопії.