Гусаковський Степан Степанович

Уролог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів сечовидільної системи. Приймає пацієнтів з будь-якими проблемами з сечовипусканням, травмами сечостатевих органів, порушенням ерекції і хворобливими відчуттями в області попереку. Лікує цистит, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит, уретрит, енурез і інші патології.

Mарго
Дуже компетентний лікар. Відповів на всі питання, які мене цікавили. Дуже задоволена консультацією. Дав корисні рекомендації, при цьому нічого зайвого не нав'язував, що дуже важливо. В подальшому, буду звертатися лише до нього!
Юлия Г.
Лікар дуже уважний і підходить індивідуально до кожного випадку. Після детального опитування та огляду, призначив ефективне лікування. Зараз почуваюся значно ліпше! Вже не перший раз звертаюся до цього фахівця. і завжди задоволена.

• 2016 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, лікувальна справа.
  • 2018 р. — Київська національна академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• Аспірант ДУ "Інститут Урології НАМН України".

Лікар-уролог надає послуги

• прийом дорослих пацієнтів з урологічними захворюваннями;
  • постановка уретрального катетера;
  • постановка цистостоми;
  • УЗД сечовидільної системи;
  • постановка сечовідного стента;
  • операції малої урології (Фімоз, Гідроцеле, Пластика уздечки і т.д.)

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• пієлонефрит;
  • цистит;
  • простатит;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • аденома передміхурової залози;
  • гіперактивний сечовий міхур;