Грінченко Сергій Володимирович

Хірург, онкохірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент кафедри загальної хірургії
Доктор Грінченка Сергій Володимирович - має вищу категорію, 30 років стажу, кандидат медичних наук. Спеціаліст надає послуги з діагностики та лікування хірургічної патології. В обов'язки хірурга входить підготовка пацієнта до операції, а також ведення післяопераційного періоду (перев'язки, медикаментозна терапія, спостереження). Доктор має можливість приїхати за викликом додому для надання медичної допомоги (консультації, хірургічних маніпуляцій). Звернутися до Грінченка С.В. можна при геморої, грижі (паховій, вентральній), абсцесах, ліпома, холециститі. У лікуванні геморою фахівець використовує сучасні методи, в тому числі лазер.

Артур
Сергей Владимирович когда-то удалял мне аппендицит с местным перитонитом. А теперь у моего отца вылезли две паховые грыжи. Решил не рисковать и привез отца с Сумской области к нему в 18-ю больницу в Харькове. Очень хорошо принял и обследовал. Порекомендовал какую сетку лучше поставить чтобы не было рецидива, и посоветовал каким методом лучше оперировать. Прооперировал сразу обе грыжи. В больничке все организовал. Медсестры вежливо относились и во всем помогали. Ни за какими медикаментами не бегал. Спасибо большое! Очень хороший хирург!
Тамара Леонидовна
Сергей Владимирович — хирург с золотыми руками. Обладает большим багажом знаний и работает на высоком профессиональном уровне. Спасибо за непростую операцию. Сейчас я полностью здорова. Не знаю даже, что бы я без него делала.

• 1979-1986 рр. — Харківський медичний інститут

• 2017 — Інтенсивний базовий курс за лапараскопичними операціями в м. Київ.
  • 2018 р. — Спеціалізація з онкохірургії в м. Київ.