Горденко Наталія Миколаївна

Терапевт
Лікар вищої категорії
Доктор Горденко Н. Н. спеціалізується на гастроентерологічних захворюваннях, проводить також загальнотерапевтичного практику, має вищу лікарську категорію. У своїй практиці застосовує методи гастроскопії, дуоденального зондування і фіброгастродуендоскопіі.

Лариса
Не первый раз уже, когда возникают сложности с лечением или постановкой диагноза, обращаюсь и получаю реальную помощь от Горденко. Опыта и знаний Наталье Николаевне не занимать, уж она то точно всегда поможет.
Наталя
Це лікар з великої букви, помогла мені і ще трьом знайомим
Алина
Проходила у Натальи Николаевны фиброгастродуоденоскопию. Она меня морально подготовила к ней и потом все сделала быстро, четко. Дискомфорт был минимальным, что при такой малоприятной процедуре очень важно. Теперь приступаю к лечению.
Андрей
Хороший доктор, лечился и наблюдался у нее от панкреотита. Рекомендую.
Кристина
Приятная доктор. Диагноз поставила сразу, лечение и рекомендации расписала. Болезнь ушла и за это спасибо Наталье Николаевне.

• 1980 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця;
  • 1981 р. — обласна клінічна лікарня м. Херсона, інтернатура.

• 2008 p. — курси підвищення кваліфікації оп терапії (Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика);
  • 2011 р. — курси підвищення кваліфікації з профпатології (Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика).

• Член товариства лікарів-інтерністів;
  • Член асоціації лікарів-кардіологів;
  • Член асоціації лікарів-профпатологів;
  • Член клубу лікарів-професіоналів.