Гопич Ольга Валеріївна

Невропатолог, Гірудотерапевт, озонотерапевтів
Лікар вищої категорії
Консультація Тимчасово не приймає
Лікар Гопич Ольга Валеріївна кваліфікується на наданні послуг в області невропатології та гірудотерапії. Основна спеціалізація доктора полягає в лікуванні вегетосудинної дистонії, мігрені, а також захворювань суглобів і хребта. Використовує методику гірудотерапії при лікуванні варикозних захворювань, запальних недуг ОМТ, атеросклерозу судин, геморою та ін. Патологій. Лікар проводить внутрісуглобні і паравертебральні блокади, займається біо- і фармакопунктуру.

Анатолий
Хороший доктор. После проведенного курса лечения я стал чувствоват себя намного лучше. Спасибо.
Валерий
Спасибо за назначенное лечение. Боли в суставах прошли, стало гораздо легче ходить.
Отличный доктор! Ольга Валерьевна очень внимательная, относится к своей работе с душой, после проведённого курса лечения почувствовала себя человеком,захотелось жить и работать.Спасибо огромное!

• 2004 р. — Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет фундаментальної медицини.

• Курс з організації та управління охороною здоров'я на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • ПАЦ з неврології;
  • Сертифікати учасника в нейросаммітах.

• Член неврологічного товариства.

Лікар займається лікуванням захворювань

• вегетосудинної дистонії;
  • мігреней;
  • захворювань суглобів;
  • захворювань хребта;
  • запалень органів малого таза;
  • атеросклерозу судин;
  • геморою.