Дунаєва Наталя Павлівна

УЗД-фахівець, гінеколог
УЗД-фахівець Дунаєва Наталя Павлівна проводить ультразвукові дослідження різної складності і займається розшифровкою отриманих результатів. Проводить консультацію пацієнтів з питань підготовки до проходження УЗД, і безпосередньо самої УЗ-діагностики. За допомогою ультразвуку обстежує органи черевної і забрюшної порожнини, органи малого тазу. Проводить УЗД матки і молочних залоз, виявляючи відхилення в роботі жіночої статевої системи. Виявляє пухлини (злоякісні і доброякісні), поліпи, фіброми, гематоми та інше. Досліджує м'які тканини людини з подальшою рекомендацією щодо їх обстеження і лікування. Проводить лікування запальних захворювань різної локалізації. Надає рекомендації щодо виявленого захворювання.
Кривий Ріг вул. Ухтомського, 5 А

Лара
Профессионал своего дела.
Могу сказать только хорошее, знает толк в своей работе
25 квітня '21р.
Очень хороший специалист. Благодарю за помощь в обретении женского здоровья. Рекомендую 100%

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• первинна консультація;
  • огляд;
  • проведення УЗД;
  • планування вагітності.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• нерегулярний менструальний цикл;
  • ерозія шийки матки;
  • клімакс;
  • эндометрит;
  • уретрит;
  • запальні процеси репродуктивної системи.