Дубова Ганна Іванівна

Терапевт, Кардіолог, Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лікар терапевт, кардіолог, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування гематологічних, гастроентерологічних, нефрологічних, пульмонологічних, кардіологічних захворювань, займається лікуванням жінок під час лактації, вагітних з екстрагенітальною патологією. Закінчила Вінницький медичний університет ім. Н.І. Пирогова.

Макс
Хочу поблагодарить Анну Ивановну за эффективное лечение. Сейчас заканчиваю с процедурами, а потом к ней опять на контрольное обследование. Но я и так чувствую, что практически здоров.
Оксана Л.
Присоединяюсь ко всем положительным отзывам для Анны Ивановны! Полностью с ними согласна. Дубовая очень доброжелательная женщина и отличный терапевт. По поводу лечения обращалась к ней дважды, сейчас в основном консультируюсь. Довольна!
Консультация врача прошла успешно. Я получила ответы на все интересующие вопросы и необходимые рекомендации.
Несколько раз обращалась к ней, всегда все проходило супер)

• 1985 р. — Вінницький медичний університет імені М.І. Пирогова;
  • 1986 р. — Інтернатура на базі Обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, м. Вінниця;
  • 1992 р. — Клінічна ординатура по кардіології, Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова.

• 1992 р. — курси по рефлексотерапії, Вінницький медичний університет ім. М.І. Пирогова, факультет післядипломної освіти;
  • 1993 р. — цикл «Актуальні питання екстрагенітальної патології у вагітних», Інститут АМН педіатрії, акушерства та гінекології, м. Київ;
  • 1997 р. — передатестаційний цикл з терапії, факультет післядипломної освіти Вінницького медичного університету імені М.І. Пирогова;
  • 2001 р. — передатестаційний цикл з терапії, факультет післядипломної освіти Вінницького медичного університету імені М.І. Пирогова ;
  • 2007 р. — передатестаційний цикл з терапії, факультет післядипломної освіти Вінницького медичного університету імені М.І. Пирогова;
  • 2011 р. — тематичне удосконалення (лабораторна імунологія), Національна медична академія післядипломної освіти П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2012 р .— передатестаційний цикл з терапії, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупики, Київ.