Довбняк Орест Федорович

Невролог, УЗД-фахівець
Лікар невролог, УЗ-діагност. Надає послуги з діагностики та лікування вертеброгенних уражень хребта, судинних захворювань нервової системи, захворювання периферичної нервової системи, запальних захворювань нервової системи, захворювання вегетативної нервової системи. Проводить УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору, щитовидної залози, органів малого таза у чоловіків і ін. Активний учасник і доповідач на українських і міжнародних конференціях, з'їздах, наукових симпозіумах з неврології та УЗ діагностиці.

Алина
Была первый раз у Ореста Федоровича. Как УЗИ -специалист он мне понравился. Грамотный. Не пугает показателями, но и не успокаивает). Говорит все как есть. Видно, что разбирается не только в показателях Узи диагностики, но и знает многие другие медицинские проблемы, причем хорошо. Спокойно могу советовать друзьям и знакомым. При надобности буду обращаться.
Михайло
Прекрасна людина і дуже хороший лікар!!!!
Михайло
Прекрасна людина і дуже хороший лікар!!!!
Георгий
Мне показалось, что Довбняк хорошо разбирается в специальных вопросах. По крайней мере Орест Федорович мне так точно помог. При необходимости буду к нему обязательно обращаться.
Анюта
Приятно было иметь дело с Довбняком Орестом. Он хороший и неравнодушный врач-невролог. Поставленный им диагноз подтвердился, а назначенный курс лечения был действительно успешным. Я уже практически здорова.
Арсений
Отличный диагност. Выполняет все быстро и качественно
Лена
Оказал помощь в лечении позвоночника. Результаты превосходные. Спасибо!
Василий
Орест Федорович - умный, грамотный и компетентный врач не только в своей специализации.
Олег
Дякую за кваліфіковану і своєчасну допомогу!
Роман
Очень опытной врач!!!
Супер врач, если делать УЗИ, то только к нему. Если консультация невролога, то опять же только к нему!!! Рекомендую!!!
Маргарита
Робила в Ореста Федоровича УЗД судин ніг, залишилась задоволена як і проведенням обстеження так і ставленням лікаря. Буду рекомендувати всім моїм знайомим)

• 2007 р. — Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького;
  • 2009 р. — інтернатура за спеціальністю «Неврологія», серьтфікат «Лікар-невропатолог»;
  • 2011 р. — ординатура за спеціальністю «Неврологія», Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

• 2009 р. – спеціалізація «Ультразвукова діагностика», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького;
  • 2012 р. — «Мануальна терапія», Київ;
  • 2013 р. — «Доплерографія судин шиї і головного мозку», Київ;
  • 2013 р. — ПАЦ з неврології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика;
  • 2013 р. — ПАЦ по УЗД на базі ЛНМУ імені Данила Галицького;
  • 2013 р. — атестація на 2 категорію по неврології;
  • 2014 р. — «УЗД в ендокринології»;
  • 2014 р. — атестація на 2 категорію з УЗД.