Патика (Демченко) Демченко Олена Володимирівна

Невролог, терапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги діагностики та лікування проблем пов'язаних з роботою профільних органів. Проводить профілактичні заходи і лікування захворювань головного і спинного мозку, головного болю, неврозів, остеохондрозу, проблем з хребтом і суглобами. Також займається порушеннями в роботі вегетативних функцій.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Алина
03 квітня '17р.
К Елене Владимировне попала совершенно случайно, после нескольких неудачных попыток лечения остеохондроза. Она подтвердила диагноз, назначила лечение. Уже через неделю моё состояние улучшилось. Я благодарна Демченко за помощь в борьбе с этой сложной болезнью.
Когда головная боль стала невыносимой, а таблетки перестали помогать, я обратилась к Демченко Елене Владимировне. После диагностики, она определила причину головной боли. Оказалось, что это спазм сосудов головы, а также повышенное внутричерепное давление. Доктором было назначено лечение, результат которого дал о себе знать уже через несколько дней. Сейчас, головная боль меня, практически, не беспокоит.

• 1998 р. — закінчила Ужгородський державний університет.

• курси тематичного удосконалення
  • участь у вітчизняних та зарубіжних конференціях та симпозіумах.

Науковий ступінь і звання

• 2011 р. — отримала ступінь кандидата медичних наук.