Чмелюк Ігор Олегович

Хірург, Пластичний хірург
Лікар першої категорії
Загальний і пластичний хірург широкого профілю, з досвідом роботи більше 10 років в провідних державних установах України, Європи та Ізраїлю. Активно використовує сучасні пристрої в лазерної хірургії та омолодження, високотехнологічне обладнання для прискорення операцій і реабілітації пацієнтів. Проводить естетичні та реконструктивні втручання в пластичної хірургії, фахівець з хірургії молочної залози, омолодження обличчя, абодмінопластік, ліпоскульптурірованія. Спеціаліст в таких напрямках, як абдомінальний, екстрена, лапароскопічна хірургія, герніологія (лікування зовнішніх гриж живота), сучасна лазерна флебологія. Проводить лікування сучасними і малоінвазивними методами.

Марія
Оперувалась з діагнозом "пахова грижа". Операція пройшла успішно. Ускладнень не було. Навіть обезболюючі в період реабілітації не пила і дуже швидко відновилась! Ігор Олегович, дякую за Ваше відношення до пацієнтів і за професійно виконану роботу! Всім раджу!
Сергей
Видно что толковый врач, грамотный. Как ранее пациенты писали - относится с понимаем. Советую.
Сергій
Візитом я залишився задоволений, лікар хоч і молодий, але знає свою справу, приємний, обізнаний. Хочу порадити його пацієнтам.
Дмитрий
Диагноз был установлен на первом приеме. Лишних исследований и лекарства не назначал. Благодаря Игорю Олеговичу я справился с заболеванием в самые короткие сроки.
Николай Н.
К Чмелюку я обратился с проблемой деликатного характера. Игорь помог мне избавиться от нее довольно быстро. Грамотный и порядочный врач, с пониманием относится к пациенту, не навязывает дорогое лечение – все только самое необходимое.
На протяжении 3 лет наблюдала признаки геморроя, в больницу не обращалась. Около 2 недель назад боль стала более интенсивная, геморроидальные узлы стали прощупываться снаружи при дефекации. Обратилась за консультацией к проктологу. После проведенного обследования назначил лекарственные препараты. Сейчас чувствую себя намного лучше. Спасибо.
Очень грамотный, доброжелательный доктор. Если бы все были такими профессионалами, как Игорь Олегович.
Игорь
Игорь Олегович сделал все быстро, безболезненно и удачно. Я благодарен за проявленный профессионализм и терпение.
Николай
Занимался проведением моей операции. Сделал все качественно, реабилитация проходит успешно
Михаил
06 травня '16р.
Спасибо за успешно проведенную операцию!

• 2010 р. — Луганський державний медичний університет, лікувальний факультет;
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю хірургія на базі Луганського державного медичного університету, факультет післядипломної освіти;
  • 2014 р. — Клінічна ординатура на базі Луганського державного медичного університету, кафедра хірургії з основами торакальної, серцево-судинної та пластичної хірургії;
  • 2015 р. — НМАПО ім. П.Л. Шупика, клінічна ординатура, кафедра хірургії та трансплантології на базі НІХТ ім. А.А. Шалімова, відділення лапароскопічної хірургії, холелітіазу, реконструктивної хірургії підшлункової залози.

• 2014 р. — НМАПО ім. П.Л. Шупика, кафедра хірургії та трансплантології, курси ТУ з лапароскопічної хірургії та іншим сучасним технологіям;
  • 2014 р. — Майстер-клас «Практичний курс малоінвазивної хірургії».

• Сертифікований член Американської Асоціації Пластичної Хірургії (ASPS)ж
  • Член Української асоціації Естетичної Пластичної хірургії (USAPS).
Схожі спеціалісти:
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог
Онколог, онкодерматолог, онкохірург