Чередниченко Тетяна Валеріївна

Невролог, рефлексотерапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор Чередниченко Тетяна Валеріївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на питаннях неврологічного профілю. Проводить консультації для пацієнтів, розповідає про профілактику і методах лікування профільних захворювань. Лікує вегетосудинну дистонію, остеохондроз і гіпертонію. Проводить процедуру паравертебральной блокади.

Надежда Т.
Остеохондроз довольно неприятная штука. Хорошо, что в наше время справиться с ним можно, особенно если твой лечащий врач Татьяна Валерьевна. Прекрасный специалист и доброжелательный человек.

• 1999 р. – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, факультет «Лікувальна справа», м. Київ;
  • 2000 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупики, інтернатура з неврології на базі кафедри неврології та рефлексотерапії, м. Київ;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук