Чепіга Людмила Сергіївна

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Доктор Чепіга Людмила Сергіївна спеціалізується в області лікування неврологічних захворювань у дітей вродженого або набутого характеру. Серед них дитяча епілепсія, ДЦП, головні болі, порушення кровопостачання мозку в ранньому віці і інші патології. Застосовує консервативні і медикаментозні методи терапії. Має вищу кваліфікаційну категорію, понад 40 років стажу, величезний практичний досвід роботи з дітьми.

Лина Р.
В работе детского врача умение расположить к себе ребенка, наверное, на первом месте. У Людмилы Сергеевны такой дар есть. Мой малыш с удовольствием идет к ней на прием. Эта врач стала для нашей семьи настоящим другом в борьбе с серьезной болезнью. Очень ей благодарны.

• 1977 р. – закінчив Каунаський медичний інститут (м. Каунас, Литва).
  • 1977 р. — пройшла курс підвищення кваліфікації з загальної неврології на базі факультету вдосконалення лікарів Вільнюського ордену Трудового Червоного прапора державного університету імені В. Капсука.
  • 1978 р. — спеціалізація в республіканській Каунаській клінічній лікарні.