Осадча Ірина Володимирівна

Дитячий невролог
Спеціаліст Осадча Ірина Володимирівна - дитячий невролог. Спеціалізується на порушеннях і захворювання нервової системи. Проводить комплексне обстеження організму, призначає індивідуальні схеми корекції. Працює зі щадними методиками відновлення діяльності центральної нервової системи. Здійснює лікування синдрому рухових порушень, гіпервозбужденія, астенічного синдрому. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку і дуплексне сканування судин.

Лена
Специалист Осадчая Ирина Владимировна всегда идет навстречу пациентам. Я очень довольна ее профессионализмом. Врач может и диагностику провести и хорошую схему лечения назначить. Причем она не пугает "страшными" диагнозами с целью повторных консультаций. Вы действительно помогаете людям, таких врачей очень мало.
Аня
Врач Осадчая Ирина Владимировна - невролог с большой буквы! Сколько непонятных диагнозов ставили моему ребенку. Доходило до того что он отстает в развитии. Ирина Владимировна развеяла все мои страхи. Она провела комплексное обследование и сказала что никаких проблем у нас нет. Ребенок развивается согласно своему возрасту. Спасибо вам!

• 2005 р. – НМУ імені О.О. Богомольця, 2 медичний факультет;
  • 2008 р. – інтернатура в Українській військово-медичній академії за спеціальністю «Неврологія».

• Науково-практична конференція з міжнародною участю «Європейський досвід діагностики та лікування захворювань нервової системи»;
  • 11 Конгрес педіатрів України «Актуальні питання педіатрії».