Цехмейстер Інна Федорівна

Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань у дорослих і дітей. Займається діагностикою та терапією усіх форм безпліддя. Здійснює ведення вагітності. Успішно лікує клімакс, ендометріоз, аномальні маткові кровотечі, полікістоз яєчників і передменструальний синдром.

Натан
Лікар дуже позитивна жінка, дуже відкрита. На прийомі у спеціаліста немає цієї напруги, як буває, коли приходиш до лікарів. Все було так спокійно, навіть я б сказала по-домашньому. Все пройшло на найвищому рівні! Дуже задоволена!
Рита
В день візиту, мені подзвонили і дізналися, чи прийду я на прийом. Це дуже сподобалося. Лікар, як спеціаліст викликає прихильність до себе, робить прийом дуже комфортним і "гостинним". Уважне обслуговування прямо з рецепції. Дякую!

• Лікувальний факультет УМСА.

• Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, сертифікований цикл «Основи репродукції»;
  • ОДМУ, сертифікований цикл «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки»;
  • Передатестаційний цикл «Акушерство і гінекологія»;
  • Сертифікований цикл «Основи гістеро та лапароскопії в гінекології»;
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання інтенсивної терапії в акушерсько-гінекологічній діяльності»;
  • Науково-практична конференція «Профілактика невиношування вагітності у жінок з синдромом втрати плода»;
  • Національний цикл семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров'я жінки»;
  • Національний цикл семінарів «Сучасні шляхи поліпшення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні»;
  • Тренінг «Незвичайні підходи до звичайного невиношування» (м. Київ, Україна);
  • Конференція «Східноєвропейські зустрічі професіоналів» (м. Київ, Україна);
  • Національний конгрес з міжнародною участю «Планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я нації» (м. Київ, Україна);
  • Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини» (р. Буковель, Україна);
  • Школа-семінар «Вагітність високого ризику»;
  • Школа-семінар «Репродуктивне здоров'я 40+»;
  • Школа-семінар «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки».

• Член Української асоціації репродуктивної медицини.
  • Член Української асоціації гінекологів-ендокринологів.

Гінеколог-ендокринолог, акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• безпліддя (діагностика та лікування всіх форм безпліддя, консервативне лікування безпліддя);
  • порушення менструального циклу;
  • аномальні маткові кровотечі;
  • передменструальний синдром;
  • гіперандрогенія (надлишок чоловічих статевих гормонів);
  • эхогістеросальпінгографія (перевірка прохідності маткових труб під узд-контролем);
  • ендометріоз;
  • синдром полікістозних яєчників;
  • клімактеричний синдром;
  • діагностика та лікування безпліддя;
  • невиношування вагітності та ендокринної патології та інше.