Бугай Дана Олександрівна

УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на комплексній оцінці стану органів і систем організму. Основне завдання фахівця - діагностика патологічних відхилень і вогнищ запальних процесів. Лікар визначає наявність порушень з боку органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та сечостатевої системи.
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Відмінний спеціаліст. Щира, доброзичлива та усміхнена. Все детально розпитає, обстежить, а що саме головне її висновок дав змогу лікарю поставити вірний діагноз та призначити відповідне лікування. Дякуємо Вам за допомогу!
Дуже сподобався цей лікар! Дана Олександрівна не лише кваліфікований та відповідальний спеціаліст, а й просто хороша людина, яка дійсно намагається по максимуму допомогти людині. Надання послуги та консультацій на найвищому рівні! Рекомендую.

• 2007–2013 рр. — вищий державний навчальний заклад України "УМСА".
  • 2013–2015 рр. — ВДУЗУ "УМСА", інтернатура по педіатрії.
  • 2016 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, спеціалізація: ультразвукова діагностика.

• 2017 р. — "Ультразвукова діагностика при ревматоїдному артриті у дітей".
  • 2018 р. — "Ультразвукова діагностика проблем органів черевної порожнини у дітей".
  • 2018 р. — "Ультразвукова діагностика вроджених вад серця у дітей".
  • 2018 р. — сертифікат про прослуховування циклу програмних доповідей з ультразвукової діагностики VII-го Національного конгресу з міжнародною участю "Радіологія в Україні — 2018 р.".

• Асоціація лікарів ультразвукової діагностики України.