Бодня Микола Іванович

Невролог, Мануальний терапевт, Вертебролог
Доктор Бодня Микола Іванович, невролог, вертібролог, масажист, мануальний терапевт. Займається діагностикою та лікуванням викривлення хребта, захворювань спини і нервової системи. Для лікування, крім мануальної, використовує також ударно-хвильову терапію.

Отличный доктор. Рекомендую для всей семьи
Екатерина
Очень хороший и человечный доктор, с ним легко и понятно общаться, он специалист высокого класса, теперь лечусь только у него, хорошо что есть такие Доктора!
Владимир Олегович
Выражаю огромную благодарность Николаю Ивановичу. Проведенное им лечение вернуло меня в привычный образ жизни - жизни без боли. До его вмешательства я страдал от ежедневных поясничных, спинных болей.
Николай
Я восстанавливался после операции под руководством Николая Ивановича. Применяемые им методы терапии дают отличные результаты, эти процедуры полезны для оздоровления всего организма.

• 2010 р. — Курс навчання «Збереження, зміцнення та відновлення хребта на Профілакторі Євмінова»;
  • 2012 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти остеосинтезу»;
  • 2012 р. — Спеціалізований симпозіум «Невропатії в клінічній практиці невролога»;
  • 2012 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Фізіотерапевтичні методики та реабілітаційні підходи в сучасній неврології та вертебрології»;
  • 2013 р. — Семінар «Застосування ударно-хвильової терапії у фізіотерапії та реабілітації»;
  • 2013 р. — П'ятий Міжнародний Українсько-Австрійський симпозіум;
  • 2016 р. — Конференція з ударно-хвильової терапії Shockwave Kyiv.