Біліченко Руслана Вікторівна

Дитячий хірург
Лікар другої категорії
Лікар займається лікуванням різних захворювань у дітей за допомогою хірургічних методів. Приймає пацієнтів з травмами, гострим болем у животі, набряком м'яких тканин, вросшим нігтем, паховою грижею, неправильним або обмеженим рухом кінцівок. Проводить планові огляди маленьких пацієнтів в 3, 6 місяців і на рік.

Анастаси
Лікар уважно вислухав, оглянув дитину. Ставила багато питань, і доступно пояснила як діагноз, так і лікування. Відповіла на всі мої запитання, була гранично уважною та терплячою. Лікування допомогло і без операції. Щиро вдячні фахівцю!
Руфина
Доктор дуже ввічливий та інтелегентний. Уважно провела огляд моєї доньки і поставив точний діагноз. Після чого призначив лікування. Ми з донькою залишилася задоволені прийомом та ефективністю лікування. Зараз все добре. Дякуємо!
Седина Антонина
Благодарю хирурга Биличенко Руслана Викторовна. Успешные опирации. Забота и внимание . Запись можно сделать через хелси ми.

• ДДМА 2009 Факультет педіатрія.
  • 2009-2012 рр. — Спеціалізація по дитячій хірургії.

• 2016 р. — ТУ і ПАЦ Харків по дитячій хірургії.