Антонюк Богдан Олександрович

Ендоскопіст
лікар другої категорії
Лікар-ендоскопіст другої категорії, надає послуги з діагностики бронхів, органів черевної порожнини, шлунка, трахеї, 12-палої, товстої і тонкої кишок. Доктор Антонюк Богдан Олександрович використовує всі сучасні методи ендоскопічних досліджень: діагностичну і лікувальну ендоскопію, проводить забір матеріалу для гістологічного і цитологічного дослідження, проводить ендоскопічну біопсію, проводить тест на Helicobacter Pylori. Володіє англійською та польською мовою. Учасник Асоціації ендоскопістів України.

Petra
Проводив мені ФГДС. Не знаю чому, але в нього процедура пройшла значно ліпше ніж в інших спеціалістів. Зазвичай ти лежиш, не можеш зробити подиху, а тут все зовсім не так. Дискомфорт звісно був, але миритися з цим можна. Рекомендую!
Аня Птичка
Просто шикарний спеціаліст. Давно я не була так задоволена лікарями його профілю. Чесно кажучи, я трохи побоюся цієї процедури, не зовсім приємна. Але цей лікар зробив все на висококласному рівні. Було не так не приємно як зазвичай. Дякую!

• 2010 р. — Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2014 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Ендоскопія".

• 2016 р. — ПАЦ "Ендоскопічна діагностика та хірургія передракових захворювань та ранніх стадій раку товстої кишки".
  • 2017 р. — Курси інформації та стажування "Актуальні питання бронхоскопії".
  • 2017 р. — ПАЦ по ендоскопії.
  • 2020 р. — ТУ "Управління якістю медичної допомоги як механізм підвищення її ефективності".
  • 2020 р. — ТУ "Ендоскопічна діагностика і лікування захворювань стравоходу".

• Учасник Асоціації ендоскопістів України.