Адаменко Катерина Борисівна

Невролог, УЗД-діагност
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар дитячий невролог, працює з проблемами психомовного та рухового розвитку, відхиленнями в роботі вегетативної нервової системи. Доктор Адаменко Є.Б. володіє навичками аналізу даних нейрофізіологічних досліджень, методиками нейровізуалізації.
Консультація

София
Очень признательна доктору Адаменко за успешное лечение дочери. Екатерина Борисовна умеет принять взвешенное решение и настоять когда нужно, чтобы добиться лучших результатов лечения. Спасибо огромное!
Михайлина
Большое спасибо за помощь. Екатерина Борисовна должным образом отнеслась к проблеме моего ребенка. Сейчас намного лучше.
Лиза
Я довольна выбором врача. Рекомендую.
Валентина Павловна
Безмерно благодарны Екатерине Борисовне за ее помощь и доброту
Даже не знаю, как Вас и благодарить. Мы с мужем уже не надеялись,что сын начнет говорить, но чудо случилось!

• 1995 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • 1997 р. – інтернатура за спеціальністю "Дитяча неврологія";
  • Спеціалізація у напрямку "Ультразвукова діагностика".

• Проходить курси підвищення кваліфікації відповідно до стандартів МОЗ, останній раз — в 2014 р. з подальшим присвоєнням вищої медичної категорії.

• Асоціація неврологів України