Діагностичні центри Києва на Позняках

УЗД органів малого тазу 600 грн.
КТ щелепи 510 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 280 грн.
Знайдено 18 клінік

Єва
Вся моя сімʼя обслуговується в цьому медичному центрі: мій тато ходить до подолога Ірини Станіславівни, я ходжу на чистку до Віти Анатоліївни, мої подруги ходять. Моя мама та її знайомі відвідують дерматологів. Хто нічого не робить, той не помиляється. Цей бренд працює вже 13 років. Я бачу їх розвиток! Завжди будуть ті, хто заздритиме чужим успіхам. Я їм довіряю!
Микола
Дякую лікарю Урологу - Резнік Владислав за професійну та швидку допомогу в лікуванні хвороби. Відвідував центр на Осокорках, приємно вражений ввічливістю персоналу та гарним відношенням до пацієнтів
Victor Riabokon
Були на прийомі у хірурга Є. С. Погуляєва. Дуже задоволені виконанням оперативного втручання, відношенням до пацієнта та рівнем надання медичних послуг. Також хочеться приємно відзначити високий рівень роботи Адміністратора клініки. Дякуємо!
Ольга В.
Благодарность доктору Сигунову и мед центру Сенсави. Удаление полипа прошло быстро, операция была проведена на высоком уровне. Персонал клиники очень доброжелательный и отзывчивый. Очень приятно получать квалифицированную помощь и понимать, за что ты платишь деньги.
Виталина Рудниченко
Была на приеме у Сигунова О.Г., врач грамотно проконсультировал как гинеколог-эндокринолог, имеются гормональные нарушения, пришла с готовыми анализами от другого врача, за альтернативным мнением. Провел узи малого таза и щитовидки. Все подробно объяснил, порекомендовал дополнительно проконсультироваться еще с эндокринологом. Приемом довольна. Буду обращаться.
Полина
УЗИ прекрасно делает Олег Георгиевич Сигунов! Проходила у него обследование по комплексному пакету.(
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки7 6 м.Осокорки18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і...
  • УЗД ОМТ(маточн.труб + яєчників + матки) 600
  • УЗД молочних залоз от 500
  • УЗД простати 550
  • УЗД нирок 500
  • УЗД нирок та сечового міхура 600
Київ вул. Здолбунівська, 9 Б
м.Позняки30 7 м.Осокорки35 11
Медичний заклад спеціалізованого типу "Клініка Доброго Стоматолога" займається лікуванням стоматологічних патологій. Послуги стоматології - терапевтична стоматологія, протезування зубів, виправлення прикусу, лікування ясен, імплантація зубів. Також в клініці доступна дитяча стоматологія, естетична стоматологія, профілактика і гігієна.
  • КТ верхньої та нижньої щелеп 110х90 мм 800
  • КТ верхньої щелепи 510
  • КТ нижньої щелепи 510
  • КТ сегменту 460
  • КТ в оклюзії + ОПТГ 900
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки8 5 м.Осокорки24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • ЕКГ З РОЗШИФРОВКОЮ 260
  • ДОСЛІДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО МОЗКУ (ЕНЦЕФАЛОГРАМА) 800
  • УЗД СЕРЦЯ 830
  • КОЛЬПОСКОПІЯ 600
  • КОЛЬПОСКОПІЯ КОНТРОЛЬ 500
Київ вул. Анни Ахматової, 16 А (пов. 2) , Позняки
м.Позняки22 7
Клініка сімейної медицини "Мілада" проводить діагностування та лікування різних патологій людини. Основна спрямованість установи — боротьба з болем і викорінення причин її появи. Серед лікарів центру — кандидати медичних наук.
Київ вул. Драгоманова, 40 Е , Позняки
м.Позняки14 4 м.Харківська18 8
Стоматологічна клініка "Mydent" надає широкий спектр послуг з діагностики і терапії зубного ряду, відновлює його цілісність.
Добробут
Київ вул. Драгоманова, 21а
м.Позняки14 3 м.Харківська18 5
З 2011 року веде прийом пацієнтів "Дитяча клініка на Лівому березі", що входить в мережу медичних закладів "Добробут". Прийом дітей і підлітків ведеться за 20 напрямками, що включає як звичні (педіатрія, неврологія, отоларингологія, стоматологія, офтальмологія, ендокринологія, хірургія, алергологія, гастроентерологія, дерматологія, гінекологія, урологія,...
  • Нейросонографія 425
  • УЗД жовчного міхура з пробним сніданком (діти) 450
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 450
  • УЗД молочних залоз (діти) 400
  • УЗД наднирників (діти) 300
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з описом 150
  • Кольпоскопія 280
  • УЗД визначення прохідності маткових труб 1 500
  • Гістероскопія 1 категорії складності 6 500
  • Гістероскопія 2 категорії складності 7 700
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки13 4 м.Харківська20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі;...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 100
  • Електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою 200
  • УЗД для вагітних І триместр 370
  • УЗД молочних залоз 350
  • УЗД щитоподібної залози, молочних залоз 470
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ вул. Княжий Затон, 16 Д , Позняки
м.Осокорки11 3 м.Славутич21 4 м.Позняки23 4
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна Династія" забезпечує якісну стоматологічну допомогу пацієнтам з 2010 року. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
  • Цифрова рентгенографія (у ділянці 1-3 зубів) 195
  • Панорамний знімок 440
  • Рентген СНЩС (закр./відкр. ротова порожнина) 580
  • КТ верхньої щелепи (120*85мм) 760
  • КТ нижньої щелепи (120*85мм) 760
Київ вул. Урлівська, 30
м.Осокорки23 7 м.Позняки25 6
Спеціалізований центр стоматології "Віва-Дент" займається вирішенням проблем стоматологічного профілю. Установа веде як індивідуальне обслуговування, так і роботу з корпоративними клієнтами.
  • Рентген зуба