УЗД суглобів в Києві -

УЗД суглобів 770 грн.
УЗД суглобів 400 грн.
Знайдено 2 клініки

Тетяна
Була на прийомі у Сіленко Дениса. Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки».
Світлана Нагірна
Зверталася в клініку до подолога. Зірвала нігтик на пальчику. Думала, що без хірургічного втручання не обійдеться, але, дякуючи лікарю Олені вже все добре: запалення швидко зійшло і нігтик потроху відростає. Роботи з ним ще багато, однак, я впевнена, що разом ми впораємося. Дякую.
Наталія
Приємно вражена.! Мені нещодавно провів операцію Чудо-Лікар ,що очолює цю клініку,Сіленко Денис Васильович.Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки",Відчувається гордість медичного персоналу за співпрацю під його керівництвом.
Олена
Була на прийомі у Лага Наталії Петрівни.Дуже задоволена лікарем і клінікою рекомендую персонал супер, дякую
Была у подолога. Первая консультация прошла прекрасно. Получила ответы на все вопросы, узнала все понятным мне языком. Ушла довольная и счастливая. Проблему решили да один приём. Благодарю
Сергей
Спасибо врачу Таджиева Мяхрибан.Пришёл с проблемным ногтем,сразу определила в чем причина,устранила боль и назначила лечение .Профессионал своего дела.
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Лівобережна8 3 м.Дарниця26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • УЗД одного суглоба 400
Київ вул. Раїси Окіпної, 4б
м.Лівобережна5 1 м.Дарниця23 9
Клініка Into-Sana (Інто-Сана) на Лівобережній для дорослих і дітей, запис на прийом до лікаря попередня. Лікарську діяльність тут ведуть доктора, а також кандидати медичних наук. Фахівці клініки регулярно проходять стажування за кордоном.