Діагностичні центри Києва на Левом Берегу

УЗД нирок 500 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 330 грн.
Ректороманоскопія 275 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 160 грн.
Рентген зуба 150 грн.
Знайдено 4 клініки

Попова Анелия Петровна
Рекомендую и поликлинику и прекрасного кордиолога ОЛЕЙНИК ВИТУ АЛЕКСЕЕВНУ. Очень хороший специалист
Тамара
Шевченко Роксолана Володимирівна чудовий лікар, якого рекомендую своїм знайомим. Завжди допомагає. І що для мене важливо не призначає багато ліків, тільки те, що дійсно потрібно
Лидия
Хароший
Илона
Очень хороший врач. Внимательная, добрая, отзывчивая. Помогла не только как врач УЗД. Рекомендую!)
Адекватный и внимательный специалист. Чувствуется опыт.
Яна
Считаю своей огромной удачей, что мы однажды попали к Татьяне Виленовне! Для нашей семьи она теперь Берегиня здоровья! Слов благодарности и восхищения не хватит, чтобы описать наше к ней отношение.
Сеть клиник "Полі-клініка"
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарниця9 11 м.Чернігівська17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд".
  • Ректороманоскопія 275
  • УЗИ сердца 800
  • УЗД нирок 500
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза, об‘єм залишкової сечі) 440
  • УЗД лімфатичних вузлів 242
Київ вул. Раїси Окіпної, 4б
м.Лівобережна5 1 м.Дарниця23 9
Клініка Into-Sana (Інто-Сана) на Лівобережній для дорослих і дітей, запис на прийом до лікаря попередня. Лікарську діяльність тут ведуть доктора, а також кандидати медичних наук. Фахівці клініки регулярно проходять стажування за кордоном.
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Лівобережна8 3 м.Дарниця26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • УЗД слинних залоз 400
  • УЗД нирок+ УЗД сечоводу+УЗД сечового міхура 550
  • УЗД простати+ УЗД сечового міхура 420
  • УЗД простати трансабдомінально 550
  • Фолікулометрія (3-5 досліджень, за призначенням) 1 000
Київ вул. Каховська, 60
м.Лівобережна19 5 м.Чернігівська46 8 м.Гідропарк100 7
Дитяча клініка на Каховській "Френдлік" — медичний заклад, який надає широкий перелік послуг для дітей з народження і до 18 років. У клініці здійснюють прийом дерматолог, офтальмолог, педіатр, неонатолог, гематолог, інфекціоніст, ортопед, кардіоревматолог і лікарі інших напрямків.