Сторінка 2. УЗД серця (ехокардіографія) в Києві (метро Позняки)

Знайдено 27 клінік

Гарна клініка, відмінні фахівці
Тимофей
Лікар дуже уважна, дуже докладно все розповіла. Уважно вивчила всі принесені мною дослідження. Все пояснила про стан моєї дитини. Дуже, дуже докладно. Рекомендації допомагають. Я задоволена. Буду ще звертатися, та рекомендувати.
Кристина
Вона дуже уважно ставиться до своїх маленьких пацієнтів! Ретельно розповідає, батька, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, за кваліфікований та відповідальний підхід. Я не проти ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
Влад
Професіонал з доброзичливим ставленням до пацієнтів. Тонкий психолог, вміє знайти підхід до пацієнта, розташувати до відвертої розмови. Приємна обстановка, доброзичливе ставлення до пацієнтів всього персоналу клініки.
Тамара П.
Хороший, відмінний спеціаліст! Знає свою роботу. Добре ставлення до пацієнта і багато уваги приділяє збору анамнезу та обстеженню. Неодноразово лікувався у цього фахівця. Завжди впевнений у позитивному результаті. Рекомендую!
О.
Професійний масажист, та просто хороша людина, ось що можна сказати про Марину Михайлівну. Моя дитина просто у захваті від цієї чудової людини, а у свою чергу від того як результативно вона проводить сеанси. Все просто чудово! Дякую!
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 800
  • УЗД серця (ехокардіографія) 290
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки21 5 м.Осокорки18 6
Фахівці багатопрофільної клініки "Благомед" проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 850
  • УЗД серця (ехокардіографія) 230
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки7 3 м.Осокорки14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити...
  • УЗД серця (ехокардіографія) 900
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • УЗД серця (Ехокардіографія - ЕхоКГ) 990
  • (Дітям) УЗД серця (Ехокардіографія - ЕхоКГ) 950
6,8
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр "IMPULSEMEDICAL" -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
  • УЗД серця (ехокардіографія) 850
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Багатопрофільний медичний центр "Into-Sana (Інто-Сана)" надає широкий комплекс послуг і зручність їх виконання в одній установі. Оптімізірованності роботи і наявність довгострокових програм забезпечує адекватну цінову политику.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки13 5 м.Позняки13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного...
ADONIS
Київ пр-т Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки17 7
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Позняках пропонує широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. З дітьми в медустанові працюють такі лікарі: алерголог, гастроентеролог, анестезіолог, гінеколог, кардіоревматолог, педіатр, офтальмолог, пульмонолог, ендокринолог та інші. Дорослі можуть записатися на прийом до сімейного лікаря.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 2 , Осокорки
м.Осокорки7 3 м.Позняки10 5 м.Славутич21 6
Медичний центр "Ваш ЛІКАР" на Осокорках надає пацієнтам діагностику і лікування за багатьма медичними напрямками. Тут працюють висококваліфіковані фахівці за напрямками: Сімейна медицина, Педіатрія, Кардіологія, Неврологія, Отоларингологія, Офтальмологія, Психологія, Ортопедія, Фізіотерапія, Масаж, Денний стаціонар, УЗ-діагностика, Функціональна...