Сторінка 2. УЗД органів малого тазу в Києві (метро Позняки)

Знайдено 44 клініки

Лаборатория на высоте ул. Бажана,12. Администратор, Марина-вежливая. Мед. сестра, Анна-заботливо относится к больным. У меня проблемные вены( после химии), хожу только к Анне, так как только эта замечательная девушка может взять кровь.Не первый раз хожу, продолжайте в том же духе ! Большая просьба к руководству, не меняйте мед.персанал так часто, так как очень есть привыкание к одной медсестре, которая знает подход. Сегодня я очень обрадовалась, когда увидали Анну. Спасибо за хорошо подобранный персонал!
Алена
Муж приобрел пакет массажей для ребенка, отходили вот все. Малышу понравилось, мне тоже:) Клиника приятная, как и весь персонал. Работу и деток любят, буду сюда обращаться еще)
Постоянная проблема для сына - сдавать анализ крови. Иголки боится как огня, но благодаря чуткости и внимательному подходу персонала, тут даже не плакал особо. Теперь будем обращаться только сюда!
Валерий
Дуже гарний спеціаліст. Вона швидко подружилася з моєю дитиною, запропонувала дитині цукерку. Обстеження було детальне, та із зрозумілими поясненнями. Все пройшло на найвищому рівні. Дуже задоволена роботою лікаря! Неодмінно прийдемо ще!
Сашенька
Неймовірно чудовий фахівець. Ольга Василівна не тільки кваліфікований лікар, а й просто чудова людина, яка дуже любить дітей. На прийомі все перевірила. прокоментувала, написала заключення. Все було просто чудово! Фахівця рекомндую!
Филипп
Дуже сподобалася лікар, вона досить уважна і кваліфікована. Зрозуміло пояснила всю інформацію. Звернула увагу на більш вагомі аспекти. Я отримала дуже детальну консультацію та всі можливі пояснення. Спеціаліста рекомендую усім!
Днепролаб
Київ пр-т Бажана, 12
м.Осокорки10 1 м.Позняки11 5
У відділенні за адресою проспект Бажана, 12 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів 550
Київ вул. Срібнокільська, 12 , Позняки
м.Осокорки13 5 м.Позняки12 8
Медичний центр "Ластівка" — сучасна клініка для всієї родини, яка надає послуги за такими напрямками: гінекологія, дерматологія, педіатрія, косметологія, сімейна медицина, терапія, масаж, урологія.
  • УЗД органів малого тазу (абдомінальним датчиком) 600
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 635
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 635
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • УЗД органів малого тазу 650
  • УЗД органів малого тазу 980
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки8 5 м.Осокорки24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • УЗД ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗУ АБДОМІНАЛЬНО 600
  • УЗД ОРГАНОВ МАЛОГО ТАЗА ІНТРОВАГІНАЛЬНО КОНТРОЛЬ 600
Київ вул. Урлівська, 10 А
м.Осокорки15 м.Позняки15
  • УЗД органів малого таза 600
Сити Клиника
Київ вул. Анни Ахматової, 46 А
м.Осокорки17 6 м.Позняки2 6
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.
  • Трансабдомінальне УЗД органів малого таза у жінок (матка, придатки, яєчники) 500
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • УЗД малого тазу (гінекологічне: матка, яєчники) трансабдомінально 550
  • Еластографія (компресійна) органів малого тазу 910
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харківська35 9 м.Позняки31 6 м.Вирліца48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю "Медична династія" займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально 800
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 800
  • УЗД скринінг для жінок (органи малого тазу+ молочні залози+щитоподібна залоза) 1 800