Сторінка 2. Діагностичні центри Києва в Печерському районі (субота)

Знайдено 44 клініки

Лилия
отличная клиника. Иду к любому специалисту без боязни, что что-то сделают не так, в отличие от других частных клиник, в которых приходится посетить сто разных специалистов, чтобы поставить диагноз и эффективно пролечиться. Конкретно посещала дерматолога и УЗИ-ста Глухенького Евгения Викторовича, гинеколога Вергуленко-Фаль Аллу Олеговну, ЛОР-а Вергуленко Николая Ивановича - все прекрасные специалисты. Всегда наблюдаюсь только у них
Оксфорт Медикал всегда радует уровнем предоставляемых услуг. Все точно и професионально! Я сама пользуюсь услугами этой клиники и знакомым всем рекомендую. Я отдаю предпочтение комфорту и качеству, а вы?
Такая именитая клиника как Оксфорт Медикал попросту не может опустить планку и предоставлять некачественные услуги. Я сделала ставку на бренд, и пока я не ошиблась. Они постоянно подтверждают свой уровень как в моих глазах, так и других потребителей.
Виктор
Неоднократно был в Окфорт Медикал, и что меня радует, с какой бы проблемой я не обратился, меня всегда вылечат и поставят на ноги. Я уверен, что лучше специалистов чем здесь, нет нигде. Потому зачем что-то искать и платить дважды, если начать качественное лечение можно тут и сразу.
Олеся
Да, в этой клинике я именно к Дворской попала на прием. Хорошая женщина, грамотный дерматовенеролог. Мою болячку вылечила спокойно. Так что Светлана Александровна вполне компетентна, я довольна.
Нана Олеговна— квалифицированный специалист, опытный и требовательный к себе. К своей работе и больным относится с уважением, что, к сожалению, не так часто встречается в нашей стране. Спасибо за то, что Вы есть!
Київ вул. Предславинська, 29
м.Палац Україна7 2 м.Олімпійська14 5 м.Печерська19 8
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
  • Ректороманоскопія 500
  • Аноскопія 350
  • Кольпоскопія розширена 400
  • Гістероскопія діагностична (без вартості анестезії) 5 500
  • Гістероскопія лікувальна (без вартості анестезії) 9 000
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральна12 15 м.Хрещатик11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Колоноскопія 1 500
  • Колоноскопія з анестезією 3 300
  • Біорезонансна діагностика всього організму, 60 хвилин 700
  • Біорезонансна діагностика всього організму, 60 хвилин (повторна) 600
  • Біопсія шлунково-кишкового тракту для гістологічного дослідження 450
Київ б-р Марії Приймаченко, 6
м.Звіринецька7 7 м.Печерська13 4
Стоматологічна клініка "Вікторія Дент" спеціалізується на всіх видах лікування зубів, захворювань ясен. У клініці використовуються сучасні високотехнологічні методики, якісні матеріали, європейські стандарти. Серед стоматологів ортодонти, терапевти, хірурги, ортопеди, імплантології, дитячі фахівці.
  • Рентгенівський знімок первинний (знімок робиться тільки при подальшому лікуванні або консультації в клініці) 90
  • Рентгенівський знімок діагностичний (знімок робиться тільки при подальшому лікуванні або консультації в клініці) 60
  • Рентгенівський знімок допоміжний (знімок робиться тільки при подальшому лікуванні або консультації в клініці) 40
KinderKlinik
Працює з
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
Київ вул. Старонаводницька, 13
м.Печерська7 1 м.Палац Україна31 15 м. Дніпро39 7
Стоматологічна клініка Аванто у Печерську працює на засадах сімейної медицини. Центр пропонує сучасні стоматологічні послуги з використанням ультрасучасного обладнання та якісних матеріалів. "Ivoclar", "Bredent", "Heraeus", "Kulzer", "Renfert", "KaVo", "Saratoga", "Shick" — обладнання, яке застосовується в естетичній стоматології.
  • Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) 550
  • Панорамний знімок зубів (ортопантомограма) 750
  • Комп’ютерна томографія (3D) от 600
  • Телерентгенографія от 850
  • Комп’ютерна діагностика оклюзії T-Scan 3 250
Київ вул. Василия Тютюнника, 37/1 ("Престиж Хол")
м.Палац Україна6 2 м.Звіринецька18 5 м.Печерська18 7
Київська стоматологічна клініка "Аванто" заснована в 1993 році. За цей час мережа відкрила кілька зручно розташованих філій по всьому Києву. Високоточна своєчасна діагностика дозволяє попереджати серйозні стоматологічні захворювання, а новітнє обладнання та застосування новинок у сфері лазерної, хірургічної, дитячої стоматології робить лікування та інші...
  • Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) 550
  • Панорамний знімок зубів (ортопантомограма) 750
  • Комп’ютерна томографія (3D) от 600
  • Телерентгенографія от 850
  • Комп’ютерна діагностика оклюзії T-Scan 3 250
Київ вул. Саперне Поле, 3
м.Палац Україна12 4 м.Либідська14 3 м.Печерська15 6
iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективними і простими рішеннями стоматологічних проблем у дорослих і дітей. Зокрема, наша ключова експертиза — ортодонтичне лікування із застосуванням технології Invisalign. Завдяки тому, що ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign безпосередньо від заводу виробника "Align Technology" — у нас є...
6,7
Київ б-р Дружби Народів, 14-16 (корп. 4, оф. 5 А)
м.Звіринецька9 8 м.Либідська22 4 м.Деміївська31 5
Анкор — це спеціалізована дерматологічна клініка, що надає розширений спектр послуг з лікування та профілактики шкірних захворювань. У медичному центрі косметології приймають кваліфіковані фахівці, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Розширення можливостей в поєднанні з повною оптимізацією процесів — це абсолютно новий рівень надання...
Київ вул. Бастіонна 3/12
м.Звіринецька м.Печерська
Академія вашого здоров'я на Бастіонній — це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, фахівці якого надають кваліфіковані послуги консультативного, діагностичного, терапевтичного профілю.
  • УЗД вагітності до 13 тижнів 3D(генетичний скринінг) 780
  • УЗД вагітності від 13 тижнів до 28 тижнів3D (генетичий скринінг) 930