Сторінка 3. Діагностичні центри Києва на м.Лук'янівська

Знайдено 62 клініки

Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!
Дуже професійний лікар. Порадив як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, все трепетно, та доступно. Призначив дообстеження, виписала таблетку, не з дорогих, але хороші. Ми залишилися задоволені, будемо і далі звертатися!
Ірина Ш.
Мені все сподобалося. Лікар добре все пояснив, значно краще ніж у попередніх лікарів, які тільки призначали лікування і нічого не пояснювали. Прийом був тривалий. Я залишилася задоволена. Все пройшло на найвищому рівні!. Буду рекомендувати.
Євгеній
Лікар, все доступно пояснила і призначила лікування. Яке, вже через тиждень, дало перші результати. Крім того, що лікар, дуже кваліфікований фахівець, вона ще й дуже приємна у спілкуванні людина! Неодмінно прийду на повторний прийом!
19.04.2017
Прекрасний, компетентний лікар. Проконсультувала з кількох питань, включаючи і не зовсім прямо по спеціалізації. Нічого не "впарюють", рекомендувала все по суті. Результати я помітила вже через кілька днів! Все дуже сподобалось!
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактова площа4 5 м.Тараса Шевченко10 6 м.Лук'янівська34 25
Клініка провідної сімейної стоматології "Аванто" у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній,...
  • Телерентгенографія 700
  • Ортопантомограма (панорамний знімок зубів) 600
  • Рентген зуба 250
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація;...
  • Кардіотокографія (КТГ) без консультації лікаря 440
  • Кардіотокографія багатоплідна вагітність (КТГ) без консультації лікаря 550
  • КТГ (запис серцебиття плоду) 550
  • УЗД вагітності від 12 тижнів (генетичний скринінг) 970
  • УЗД діагностика прохідності маткових труб 3 010
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичі24 6 м.Лук'янівська19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Доплерометрія плодово-маточно плацентарно-плодового кровоплину 700
  • Електрокардіограма(ЕКГ) 300
  • ЕКГ з описом 400
  • Діагностична гістероскопія (офісна) 8 000
  • Кольпоскопія (без фото) 450
6,7
Кабінет Нетрусової Світлани Григорівни — це кваліфікована допомога психіатричного напрямку, яка включає консультативний прийом, проведення діагностики з установкою причини захворювання, а також лікувальний комплекс і профілактичні заходи, спрямовані на попередження повторного погіршення стану пацієнта.
6,7
  • КТ щелепи 1 500
6,2
Київ вул. Бердичівська, 1
м.Лук'янівська7 2 м.Політехнічний інститут21 15
Американський медичний центр надає послуги за декількома напрямками. Медзаклад співпрацює з багатьма зарубіжними медичними організаціями. Надання послуг проводиться за американським протоколам згідно з стандартамм західної медицини. У клініці працюють вітчизняні та зарубіжні фахівці, що мають американську акредитацію. Персонал володіє кількома іноземними...
6,2
Київ вул. Тургенівська, 76/78 , Лук'янівка
м.Лук'янівська14 12 м.Золоті ворота30 23
Спеціалізований медичний центр "Ортолайф" пропонує кваліфіковану стоматологічну допомогу пацієнтам. Основні напрямки роботи — терапевтична стоматологія, ендодонтія, ортопедична і естетична стоматологія, гігієна і профілактика, дитяча стоматологія, ортодонтія і пародонтологія.
Спеціалізована клініка "Модерний діабетичний центр" проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.
  • УЗД сечостатевої системи і нирок у чоловіків 400
  • УЗД органів черевної порожнини 400
  • Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія щитоподібної залози або інших новоутворень шиї під УЗ-контролем 1 600
  • УЗД серця (ехокардіографія) 730
  • Дуплексне сканування артерій і вен верхніх кінцівок 600
Київ вул., Багговутівська, 1
м.Лук'янівська23 18
  • УЗД (ультразвукове дослідження)
  • Ендоскопія
  • Колоноскопія
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС)
5,7
Київ вул. Нагірна 6/31
м.Лук'янівська10
  • Спірометрія 400
  • Спірометрія з бронходілятаційним тестом (з препаратом пацієнта) 500
  • Апаратна оцінка окремих властивостей шкіри (за 1 методику дослідження 1 зони: себуметрія, pH-метрія, TEWL-метрія, корнеометрія) 400
  • Апаратна оцінка основних властивостей шкіри (включає 4 дослідження однієї зони: себуметрія, pH-метрія, TEWL-метрія, корнеометрія) 1 100
  • Діагностична біопсія патологічних процесів шкіри 1 200