Сторінка 5. Діагностичні центри Києва в Голосіївському районі

Знайдено 63 клініки

Сб Нед Цілодобово
Обратилась в стомотологию с флюсом,доктор Виталий Анатольевич прооперировал и дал консультацию,что нужно на месте воспаления снимать мост (которому 15 лет) и ставить имплантаты 3 шт.или сьёмный протэз.Я согласилась на первый вариант хоть и очень боялась,что не приживутся и долгий процесс.Как окозалось всё гораздо проще:Виталий Анатольевич в один приём удалил мост ,вырвал 3 корня и поставил 3 имплантата ,одновременно!Операция была почти безболезненна.А главное ,что я уже с новым зубным мостом и это всего за 3 приёма у доктора!Очень благодарна Кузнецову Виталию Анатольевичу прекрасному специалисту,а также зубным техникам и администратору!Отличная ,современная стоматология ,приемлемые цены на услуги ,рекомендую!
Клара
Онкология - это одна из самых неприятных областей в медицине. Но все же так случилось, что недуг постиг меня. Я вовремя обратилась К Анне Литовченко. Нам удалось победить болезнь. Я искренне благодарна за помощь.
Виктор
Вырывал зубы, остался доволен ,врач Виталий зделал всё отлично. Дальше ещё предстоят процедуры, будем посмотреть.
Анатолий
С детства меня мучает пародонтит зубов. Сколько не лечил по разным клиникам, народными средствами, эффект был временным. Лишь после того, как я случайно обратился в "Стоматология на Васильковской" и прошел у них курс лечения, я забыл, об беспокойстве зубов.
Каждой девушке важно, чтобы ее улыбка была неотразима. Но я имею проблему с передними зубами, они кривые и некрасивые. Обратилась в "Стоматология на Васильковской", где мне установили красивые и белоснежные импланты зубов. Теперь у меня «Голливудская улыбка».
Владимир
Обратился в Медицинский центр "Стоматология на Васильковской", где мне оказали качественную помощь по восстановлению жевательных зубов. Теперь прием любой пищи, стал для меня не такой проблемой. Все сделали быстро и аккуратно.
Київ вул. Васильківська, 8
м.Голосіївська6 3 м. Васильківська15 4
Медичний центр "Стоматологія на Васильківській" надає якісну медичну допомогу в лікуванні захворювань ротової порожнини.
  • Рентген зуба
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 4 м.Теремки34 5
Віватон +, центр естетичної медицини надає послуги діагностики, косметології, дерматології, масажу та ін. У клініці працюють кваліфіковані фахівці вищих категорій з великим досвідом роботи.
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 160
  • Добовий моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 1 доба) 1 100
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 3 доби) 3 850
  • Моніторинг ЕКГ (холтерівське моніторування, 5 діб) 5 280
  • Добовий моніторинг артеріального тиску (1 доба) 737
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки51 8 м.Іподром59 13
Olymed, GastroZentrum (ГастроцентрОлимед) — сучасна гастроклініка, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань кишкового тракту. Пацієнти приймаються у індивідуальному порядку за попереднім записом.
  • Езофагогастродуоденоскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 2 900
  • Колоноскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 3 900
  • Ректосігмоскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 2 500
  • Дослідження ультразвукове комплексне органів черевної порожнини 1 000
  • Дослідження ультразвукове щитоподібної залози 600
Инновационная диагностика
Київ вул. Васильківська, 28
м. Васильківська4 1 м.Голосіївська15 4
Центр магнітно-резонансної томографії "Інноваційна діагностика" спеціалізується на МРТ-діагнистиці різноманітних захворювань. Пацієнти мають можливість пройти магнітно-резонансну томографію нас
  • МРТ шийного відділу хребта 1 200
  • МРТ грудного відділу хребта 1 200
  • МРТ поперекового відділу хребта, верхні відділи крижів оглядово за умови знаходження в зоні сканування 1 200
  • МРТ крижів 1 200
  • МРТ куприка 1 200
Київ пр-т Голосіївський, 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус, вхід з правого торця, 4 поверх, кабінет УЗД))
м.Голосіївська5 1 м.Деміївська10 5
Багатопрофільний центр "Клініка академіка Земскова" був заснований в 1997 році. Ця клініка профілюється на комплексній діагностиці та лікуванні різних патологій. Крім комплексної діагностики та грамотного лікування клініка надає своїм пацієнтам можливість обстеження в Німеччині. Протипухлинна терапія грунтується на створенні моллекулярного портрета пухлини.
Працює з
Пн: 08:00-17:00 Вт: 08:00-17:00 Ср: 08:00-17:00 Чт: 08:00-17:00 Пт: 08:00-16:00
Київ вул. Мейтуса 4
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр18 18
Медичний центр "Матуся" — вузькопрофільна клініка, що надає послуги в області гінекології, репродуктології та онкогінекології. В установі можна записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога, підліткового гінеколога або ультразвуковому диагносту.
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 2 м.Виставковий центр26 4
Пройти якісне діагностичне обстеження можна в Кабінеті комп'ютерної томографії Клініки сімейної медицини.
  • КТ ангіографія судин голови 2 800
  • КТ ангіографія судин шиї 2 800
  • КТ ангіографія одного відділу 2 750
  • КТ перфорантні вени 4 300
  • КТ головного мозку 940
Київ пр-т Науки, 54 Б
м.Голосіївська36 20 м.Виставковий центр59 30
Медичний центр "Вивод із запою вдома, Альфа-Мед24" в Києві — це унікальна клініка, яка проводить послуги як вдома у пацієнта, так і в стаціонарі, місією якої є висококласна допомогу залежним від алкоголю, тютюну, наркотиків, ігроманії та токсикоманії.
Київ вул. Ломоносова, 71 б
м.Виставковий центр10