Сторінка 2. УЗД органів малого тазу в Києві - Дарницький район

Знайдено 52 клініки

елена
Персонал отзывчивой, компетентный.Все быстро,четко и профессионально Спасибо большое.
Алексей
Сдавали анализы ребенку, все понравилось, хорошая лаборатория, чисто, ненавязчиво. ребенка не напугали
Вікторія
Леся Володимирівна дякую за уважність і підхід до даної ситуації. Лікування на вищому рівні. Отримала відповідь на всі поставлені запитання.Обов'язково звертатимуся!
Екатерина
Доктор очень компетентна, ответила на все вопросы которые я задала и меня интересовали, а именно анализы которые нужно сдать для планирования беременности. Рекомендую однозначно, очень приятный доктор в общении.
Таисия
Велика подяка лікарю за уважність, відповіді на всі запитання. Ставлення до пацієнта і кваліфікація лікаря заслуговують самої вищої оцінки. Залишилася задоволеною, всім раджу!
Таисия
Днепролаб
Київ вул. Братства Тарасівців (Декабристів), 5
р.Дарницький
У відділенні за адресою вул. Декабристів, 5 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів 550
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки14 4
Спеціалізована клініка "Хелена" - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • УЗД органів малої миски 750
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр "Вемар" - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • УЗД органів малого тазу 500
Днепролаб
Київ пр-т Бажана, 12
м.Осокорки10 1 м.Позняки11 5
У відділенні за адресою проспект Бажана, 12 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів 550
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська42 8 м.Чернігівська13
Клініка "Мати та дитина" - це спеціалізований медичний центр, у якому проводиться робота щодо збереження репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2011 році. Основним вектором діяльності клініки є допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 750
Київ вул. Срібнокільська, 12 , Позняки
м.Осокорки13 5 м.Позняки12 8
Медичний центр "Ластівка" — сучасна клініка для всієї родини, яка надає послуги за такими напрямками: гінекологія, дерматологія, педіатрія, косметологія, сімейна медицина, терапія, масаж, урологія.
  • УЗД органів малого тазу (абдомінальним датчиком) 600
  • УЗД органів малого тазу (вагінальним датчиком) 700
  • УЗД малого тазу абдомінальним датчиком для дітей 450
  • УЗД малого тазу трансабдомінальне 450
  • УЗД малого тазу трансвагінальне 500
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
  • УЗД органів малого тазу 850
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 635
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 635
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • УЗД органів малого тазу 650
  • УЗД органів малого тазу 650