Сторінка 2. УЗД щитовидної залози в Харкові

Знайдено 50 клінік

Сб Нед Цілодобово
Зельман Елизавета Сергеевна
Я была на приеме у уролога -Анатолия Валентиновича. Были большие проблемы с почками и мочевым пузырем. Благодаря Анатолию Валентиновичу, забыла о своей болезни. Отличное обслуживание,приятные врачи, которые действительно хотят помочь человеку.
Хочу выразить благодарность гинекологу Ираде Юсифовне,были проблемы с женским здоровьем.Вылечилась чувствую себя отлично,отдельную благодарность клинике ^Аремит^ которая находится рядом с моим домиком
После длительных поисков действительно хорошего и знающего гинеколога, я всё-таки нашла своего! С уверенностью рекомендую Кубышкину Викторию Владимировну! Очень компетентная, опытная, положительная, внимательная и небезразличная врач! Всё доходчиво объясняет, поддерживает и всегда подбодрит! Сразу чувствуется, что человек работает по призванию. Спасибо огромное, Виктория Владимировна.
Огромная благодарность дерматологу-трихологу Шмельковой Екатерине Сергеевне!!! Обратилась с очень сильным выпадением волос после перенесенной инфекции. Доктор назначила обследование, а потом назначила лечение и дала рекомендации по уходу. После первого же сеанса мезотерапии выпадение волос прекратилось!!! В это трудно поверить, но это ФАКТ! Сейчас закончила первый курс: мезотерапия в чередовании с плазмотерапией. Далее буду продолжать с надеждой на восстановление. Очень рада, что попала к грамотному и внимательному специалисту, а еще и очень человечному. Психологическая поддержка и настрой тоже были важны!
Я была у Ирады Юсифовны, очень внимательная, добрая, отзывчивая, мне помогла , рекомендую лучший гинеколог
05.03.2017
Дуже задоволена прийомом. Чудовий лікар, дуже людяна, я дуже задоволена. Мені її порадила подруга, яка раніше лікувалася у неї. Вона нічого зайвого не призначає, все по суті та по справі. Буду приходити ще, та рекомендувати усім знайомим.
8,4
Харків вул. Полтавский Шлях, 115
м.Холодна гора10 3 м.Південний вокзал30 6
Клініка "АРЕМ" - медичний центр, який надає послуги з вісімнадцяти медичних напрямків. В установі ведуть прийом лікарі вищої категорії.
  • УЗД щитовидної залози 280
8,4
Харків вул. Героїв Праці, 14
м.Героїв праці4 1 м.Студентська11 3
Медичний центр "Лінія життя" позіціонується як мініполіклініка. В ньому проводяться як діагностичні, так і лікувальні процедури.
  • УЗД щитоподібної залози + доплерографія 350
Харків пр-т Героїв Харкова, 137
м.Захисників України4 1 м.Спортивна17 6
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
  • УЗД щитовидної залози 400
Харків вул. Шевченко, 142
м.Держпром5 м.Університет5 м.Пушкінська10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • УЗД щитовидної залози 300
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Держпром5 4 м.Університет6 4
"Медичний центр здоров’я" вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • УЗД щитоподібної залози з допплерографiєю 280
5,6
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворець спорта20 3 м.Турбоатом21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
5,4
Медичний центр "Молекула- Мед" — це багатопрофільний передпухлинний центр експертного рівня, спрямований на діагностику та лікування доброякісної, всіх видів передракової, початкової та різного ступеня злоякісності патологій. Єдина база кафедри онкогінекології ХМАПО. Медичний центр з найскладнішими і нестандартними випадками. Застосовує у своїй практиці...
Харків вул. 23-го Серпня, 34
м.23-го Серпня4 1 м.Ботанічний сад14 3
Основні послуги, які надає клініка Пульс Медика: консультації фахівців; ультразвукова діагностика, в тому числі доплерографія кровоносних судин; спірографія; електрокардіографія; ергокардіоспірометрія; кольпоскопія; підбір і установка механічних протизаплідних засобів; ін'єкції озону; лікування варикозного розширення вен; лікування мігрені; лікування...
Харків вул. Маршала Рибалка, 4
м.Армійська12 3 м.Дворець спорта21 3
Багатопрофільний медичний діагностичний центр НЕЙРОН з 2000 надає допомогу населенню в постановці діагнозів та лікуванні захворювань в галузі ендокринології, неврології, психіатрії, кінезотерапії, терапії, педіатрії, ортопедії, ЛОР та полісомнографії.
5,4
Харків ш. Салтівське, 266 Г (Клінічна лікарня №8)
м.ім. Масельського50 9 м.Армійська50 11 м.Академіка Павлова59 13
Європейський Радіологічний Центр — це центр сучасної діагностики, який працює вже протягом 11 років. Все починалося з одного центру, відкритого за підтримки словацької компанії, яка надає кваліфіковані медичні послуги в європейських країнах.