Дем'янчук Сергій Арсенович

Стоматолог-ендодонт, хірург-імплантолог
Імплантація та інші кісткові операції. Лікування зубів (пломби, канали). Видалення зубів, включаючи «зуби-мудрості».

Була на прийомі у Сергія Арсеновича. Відмінний фахівець, ввічливий та уважний професіонал! Все дуже сподобалося, залишаюся з ними лікувати свої зубки. Безперечно буду рекомендувати. Дякую за все!
Олег
Щиро вдячний за високий професіоналізм і дбайливе ставлення, було дуже комфортно. Також вся інформація та прогнози були надані дуже коректно. В цілому лікар, клініка і персонал відповідають моєму уявленню, про те,як повинна бути організована служба стомат

• 2000 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, стоматологічний факультет, м. Київ.

• 2014 р. — взяв участь в курсі Симонасом Грибаускас "Реконструкція альвеолярного гребеня аутогенними кістковими блоками". Освітній центр квінтесенція, м. Київ.
  • 2017 р. — взяв участь в курсі "М'ЯКОТКАНИННА Регенерація". Д-р. Ховард Глюкман. Київ. при учбовому центрі "Дент-Лайн".
  • 2006 р. — взяв участь в майстер-класі ендодонтії без таємниць з теми "Сучасне ендодонтичне лікування каналів, обробка і обтурація, сучасні методики, м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист