Клініка Доктора Валіхновського (Медичний центр Valikhnovski MD)

5.1
Пн — Пт: 14:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Київська клініка доктора Валіхновського спеціалізується на проведенні пластичних операцій, естетичної стоматології. Клініка діє з 1998 року. Головний лікар клініки, Ростислав Валіхновський має титул заслуженого лікаря України, більше 20 років працює у сфері пластичної хірургії.

Пацієнтам надаються медичні послуги наступних видів:

• пластична хірургія: брахіопластіка; абдомінопластика; блефаропластика; видалення невуса, рубця; маммопластика; ліпосакція; гінекомастія; ринопластика; отопластика; фейсліфтінг.
  • лапароскопічна хірургія;
  • невідкладна травматологія;
  • щелепно-лицьова хірургія;
  • естетична стоматологія.

Клініка обладнана високоточної медичною технікою. Фахівці застосовують сучасні методики лікування. Пацієнтам гарантується повна анонімність.

Установа розташована на пр. Червонозоряному. Записатися на попередню консультацію можна за телефоном або через інтернет.

Клініка Доктора Валіхновського (Медичний центр Valikhnovski MD), вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Кольпоскопія
  • ЕКГ з розшифровкою
  • УЗД щитоподібної залози
  • Мініабдомінопластіка (підтяжка живота)
  • Абдомінопластика (корекція форми живота)
  • Брахіопластика (корекція) рук
  • Ліпосакція живота (видалення жиру на животі)
  • Ліпосакція стегон (видалення жиру на стегнах)
  • Ліпосакція сідниць (видалення жиру на сідницях)
  • Мамопластика (корекція молочних залоз)
  • Пластика грудей (збільшення грудей)
  • Мастопексия (підтяжка молочних залоз)
  • Ще...
  • Гайморотомія (розтин гайморової пазухи)
  • Видалення сірчаних пробок у вухах
  • Промивання ППН методом переміщення
  • Розтин і лікування паратонзиллярного абсцесу
  • Гайморотомія (розтин гайморової пазухи)
  • Двостороння вазотомія нижніх носових раковин
  • Парацентез (прокол) барабанної перетинки
  • Пункція верхньощелепної пазухи з дренуванням
  • Репозиція кісток носа після травми
  • Пластика вуздечки язика
  • Герніотомія з герніопластикою (1 категорії складності)
  • Герніотомія з герніопластикою (2 категорії складності)
  • Герніотомія з герніопластикою (3 категорії складності)
  • Видалення кліща
  • Пластика вуздечки верхньої губи
  • Ампутація кінцівки (1 категорія складності)
  • Ампутація кінцівки (2 категорія складності)
  • Ампутація кінцівки (3 категорія складності)
  • Артропластика
  • ендопротезування суглоба
  • Невроліз
  • Теноліз (звільнення сухожилля з рубців)
  • Транспозиція сухожиль при застарілих пошкодженнях кисті і пальців
  • Мастектомія (1 категорія складності)
  • Мастектомія (2 категорія складності)
  • Мастектомія (3 категорія складності)
  • Видалення поліпа прямої кишки (1 категорії складності)
  • Видалення поліпа прямої кишки (2 категорії складності)
  • Видалення поліпа прямої кишки (3 категорії складності)
  • Геміколектомія (1 категорії складності)
  • Геміколектомія (2 категорії складності)
  • Геміколектомія (3 категорії складності)
  • Гемороїдектомія (1 категорії складності)
  • Гемороїдектомія (2 категорії складності)
  • Гемороїдектомія (3 категорії складності)
  • Ще...
  • Гастректомія (1 категорії складності)
  • Гастректомія (2 категорії складності)
  • Гастректомія (3 категорії складності)
  • Гастроентеростомія (1 категорії складності)
  • Гастроентеростомія (2 категорії складності)
  • Гастроентеростомія (3 категорії складності)
  • Лівостороння резекція печінки
  • Лапароскопічна холецистектомія І категорії складності
  • Лапароскопічна холецистектомія ІІ категорії складності
  • Ще...
  • Гемігепатектомія (1 категорії складності)
  • Гемігепатектомія (2 категорії складності)
  • Дренування плевральної порожнини
  • Каротидна ендартеректомія (видалення атеросклеротичних бляшок)
  • Поперечна симпатектомія
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі (без вартості спіралі)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Надпіхвова ампутація матки з придатками і без
  • Біопсія слизової оболонки матки (амбулаторно)
  • Бужування цервікального каналу у жінок
  • Екстирпація матки без придатків
  • Екстирпація матки з придатками
  • Консервативна міомектомія (видалення матки)
  • Лікувально-діагностичне вишкрібання стінок матки
  • Ще...
  • Блокада сім'яного канатика у чоловіків
  • Одномоментна аденомектомія
  • Циркумцизія при фімозі (1 категорії складності)
  • Циркумцизія при фімозі (2 категорії складності)
  • Пластика вуздечки крайньої плоті (френулотомія)
  • Ліквідація варикоцеле мікрохірургічне (за Мармаром)
  • Ліквідація варикоцеле лапароскопічне
  • Бужування уретри у чоловіків
  • Катетеризація сечового міхура у чоловіків і жінок
  • Нефропексія (підшивання нирки)
  • Резекція (часткове або повне видалення) сечового міхура
  • Ендовенозна лазерна коагуляція
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія (1 нога) I категорії складності
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія (1 нога) II категорії складності
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія (2 ноги) I категорії складності
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія (2 ноги) II категорії складності
  • Точна діагностика переломів
  • Лікування переломів та їх ускладнень

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Інна
Була на консультації у лікаря Ростислава Володимировича . Дуже задоволена.Слідкую за діяльністю Вашої клініки вже декілька років у соцмережах ,враженна чудовими роботами усього колективу..Це неймовірно коли людям дарують Ваші золоті руки шанс у нове життя, здоров'я...Хочеться потрапити на операцію ринопластика носа,це моя мрія багато років.❤️❤️ Успіхів Вам у вашій роботі і міцного здоров'я усьому Вашому колективу
Летом 2020 года после недолгих поисков клиники, так как именно в клинике Доктора Валихновского я всегда мечтала провести операции,я приехала на консультацию по рино и септопластике и пластике груди. Меня любезно принял и проконсультировал Валихновский Тарас Любомирович! На осень мы грамотно распланировали все операции с учётом всех рекомендаций доктора по сбросу веса для наилучшего результата, с учетом цикла и периодичности операций без вреда здоровью. До конца ноября все операции были проведены! Результат по фото ,как говорится, ‘на лицо’. Сами операции и реабилитациии в клинике -все на высшем уровне !! Посреабелитационные консультации после выписки также были профессиональными и содержательными! При условии выполнения всех рекомендаций и поседения клиники,никаких осложнений у меня не возникло!! Работа Тараса Любомировича- профессионализм, который заслуживает высших похвал!!Тарас Любомирович, низкий Вам поклон и всем сотрудником клиники!! Однозначно рекомендую клинику и самых профессиональных хирургов Украины Тараса и Ростислава Любомировичей!!
Даша шпакович
Дякую Богу що потрапила до Ростислава Любомировича на операцію Дуже давно мріяла,у являла собі як буду в нього у клініці І дякувати Богу моя мрія здійснилась і ходила с початку на консультацію,зтала аналіз дякувать Богу що все про йшило нормально
Куспісь Анастасія
Ростислав Любомирович - ви мій рятівник.Дякую Вам!
Куспісь Надія
Дякуємо Вам ,Ростислав Любомирович, що дали надію на видужання нашої донечки .Анастасії.Ви людина ,якій можна довірити життя найдорожчої -нашої донечки .
Оксана Бондаренко
Клініка, лікар, персонал, облсуговування та результат заслуговують найвищих похвал!!!!
Дина
У меня с возрастом появилась огромнейшая проблема с глазами из-за кожи, которая обвисала и нависала над глазами. Мне в некоторые моменты было реально сложно смотреть, глаза сильно болели, а моментами хотелось просто вставить спички в глаза(( Это все началось после 45 лет и так я терпела около 7 лет. Дурочка, по-другому и не скажешь( Решилась сходить к пластическому хирургу только после того как знакомая делала грудь и начала мне расхваливать доктора. Поскольку у меня была реальная необходимость, то я и пошла. Очень боялась операции не смотря на то, что доктор профессионал и успокаивал меня, но как-то все было для меня сложно. Я понимала, что нужно просто пережить и все. Ну что сказать, пережила, выжила и очень довольна. Спасибо всем родным за поддержку, а доктору за работу. Ростислава Валихновский виват!
Антоніна
Дякувати Богу потрапила до Ростислава Любомировича на операцію. Дуже давно мріяла, уявляла собі як буду в нього в клініці. І дякувати Богу моя мрія здійснилась! Ходила спочатку на консультацію, здала аналізи і дякувати Богу все було позитивно для операції. У мене після трьох родів живіт сильно деформувався, обвисла шкіра, яка мені здавалась, що не жива вже. Тому і наважилась на абдомінопластику. Щоб позбутись цього тягаря і зберегти сім’ю, бо ж 42 роки це ж ще не кінець життя.
Звертались в медичний центр доктора Валіхновського з проблемою заячої губи у синочка (за рекомендацією лікарів треба було швидко зробити операцію, щоб полегшити процес харчування, дихання і комфорту також). Лікарю Валіхновському повністю довіряли, він кращий лікар в Україні, і профіль його саме той, який нам потрібен був. Після консультації ми змогли пройти і здати всі аналізи та вже приїхали на операцію. Синочок відчував, дуже нервово себе поводив. У той момент, коли лікар Валіхновський зайшов в палату і грався з Данилком, брав його на руки, заспокоїв, я зрозуміла, що у нас найкращий лікар, що він дійсно живе своєю справою – це дорогого коштує. Він повністю віддається своїй справі. Ми з чоловіком дуже переживали поки йшла операція, було дуже тяжко, але разом змогли пройти через це. Оперативне втручання пройшло на кращому рівні – так нам сказала медсестра. Синочок іде на покращення, все складається якнайкраще і ми раді цьому. Лікарю доземний уклін та шана. Данилко почуває себе значно краще, низка проблем зникла і він тепер не соромиться грати з дітками. Потроху адаптовується і ми віримо що все буде тільки краще.
ДАНА
08 травня '18р.
в захваті від клініки - рекомендую
Семья Ершовых
12 квітня '18р.
Клиника хорошая, как и люди, которые там работают. Персонал очень вежливый, улыбаются и не заставляют долго ждать ответа на вопрос или просьбу. Мы обращались в клинику с нашей дочерью, у нее была врожденная гемангиома на ноге. Очень переживали, но знали, что это задание под силу Валихновскому. Неоднократно видели его работы в теле-шоу и социальных сетях, поэтому обратились именно к нему. Все прошло успешно, операция длилась не более 2-часов. Анестезию подобрали идеально, малышка сразу после окончания операции пришла в себя. Немного плакала, но это ребенок, это понятно. Еще раз огромное спасибо доктору от всей нашей семьи.
Діма
Робив отопластику у Валіхновського на початку року повністю задоволений результатом і ціною теж. У клініці все гарно, повністю нова стильна установа – дуже сподобалось. Рекомендую всім хто цінує комфорт та якісне обслуговування.
Любовь
Действительно достойная клиника. Хорошее медицинское обеспечение и работают профи! Когда я обращаюсь в клинику, то не боюсь, что мне там занесут массу других инфекций и причинят другой вред. Я очень благодарна основателю, Ростиславу Любомировичу, за такую клинику в Украине!
Инга
Спасибо за качественное лечение! Я в полном восторге от клиники и обслуживания! Редко когда за границей можно найти таких профессионалов, а тут в Украине такой уровень хирургической помощи. Ростислав Любомирович доктор от Бога! Его золотые руки спасли не одного человека! Спасибо Вам что Вы здесь и Вы с нами!
вадим
Хорошая клинника, хорошие доктора.Буду обращатся.
Слава
Клініка ОК. Всім задоволена.
Приблизительно лет 5 назад я имела неосторожность, доверится пластическому хирургу, который не то что не помог, а сделал в разы хуже. У меня были огромные проблемы со здоровьям после этой провальной операции. Я и подумать не могла, что еще хоть раз лягу под нож, но со временем мне стало, трудно дышать и постоянно чувствовала дискомфорт. Моя сестра посоветовала мне клинику Валихновского, она на собственном опыте ощутила весь профессионализм, потому что ранее делала в них коррекцию груди. В клинике Валихновского мне действительно помогли, теперь у меня прекрасный носик и никаках проблем со здоровьям.
Світлана Олежко
Звертались в медичний центр Валіхновського, потрібна була операція мамі з видалення гемангіоми. Швидко приймають, жодних черг немає, персонал ввічливий у спілкуванні. Консультація пройшла добре, здали всі аналізи і вже через 2 тижні приїхали на операцію. Хоча це була досить складна операція лікарі запевнили, що все буде добре, що переживати не варто. Вже через 2 години після операції ми були у мами в палаті, почувала вона себе добре, швидко відійшла від наркозу. На п’ятий день покинули клініку з посмішкою на обличчі)) Все вдалось, результат повністю оправдовує ціну!
Зоряна Турчин
Ніколи не перестану хвалити Ростислава Любомировича за його геніальність! Він людина від Бога, він справжній професійний хірург. Так життя склалось, що я двічі була у нього на операційному столі і два рази навіть сумніву не допустила, що щось може піти не так. Я повністю довірила йому своє життя і знала, що все буде добре. Він настільки приємна людина, що після спілкування з ним у тебе ніби з’являється друге дихання і сили жити далі. Нехай Бог Вас береже, надає сил для нових звершень, для служіння своїй справі. Ви талановита людина, справжня та щира!
Вика
Клиника супер! Рекомендую!
Владимир
Чудова клініка, звернувся за рекомендацією друзів. У них чисто, гарно і досить комфортно. Довго чекати не приходилось, процес прийому пацієнтів гарно оптимізований. Після консультації відразу назначили дату операції. Отопластикою задоволений, все естетично красиво та гармонійно. Ще раз дякую клініці та керівнику Ростиславу Валіхновському.
Зробила отопластику в клініці Валіхновського, результатом супер задоволена! Ушки акуратні, супер класні стали. Я на сьомому небі від щастя! Дякую лікарю та персоналу. До речі, клініка нова просто шик, так круто і гарно, що відбирає мову. МОЛОДЦІ!!!
Михаил
Хорошая клиника, буду обращаться. Мне помогли и результатом я доволен. Спасибо.
Євгенія
Я залишилась повністю задоволена після перебування в клініці. Зробила два пластичних втручання - підтяжку повік та мамопластику. Мені потрібні були не значні зміни, тому Ростислав Любомирович запропонував об'єднати операції. Мені дуже імпонувала ця ідея, не хотіла двічі під наркоз лягати. Результат мене справді вразив, повністю задовольнив мої очікування, навіть трішки краще, ніж я собі уявляла. Приношу найщирішу вдячність!
Нина Федоряка
Никак не могла побороть живот, он просто свисал пластом. Ни спортзал, ни диеты, ничего не улучшало положения дел. Девочки знакомые посоветовали обратиться к пластическому хирургу и сделать абдоминопластику. Если честно, сначала меня немножко испугала такая операция, особенно её объем! Но сходила на консультацию к Валихновскому, все разузнала, расспросила, увидела результат моделирования и твердо решила, что буду делать. Назначили операцию на следующую неделю, перед этим я сдала все анализы и окончательно настроилась на операцию. Но, честно говоря, зря так переживала: по сути, операция зависит от доктора, а если в докторе уверен, то все будет прекрасно. Боли и синяки были после операции, но все терпимо, главное результат, а он был то, что надо. Рекомендую клинику, они молодцы, прекрасно справляются и делают мир лучше, в прямом смысле этого слова!
Олеся
Зробила ліпофілінг на ура)) Дуже задоволена результатом! Раджу звертатись в клініку, з репутацією у них все добре - це найважливіше у пластичній хірургії! Мені імпонує їх позиція у ставленні до клієнтів - вони молодці)))
Ліна
25 травня '17р.
Хотілося б подякувати лікарю Ростиславу Любомировичу Валіхновському за його тактовність та розуміння пацієнтів. До лікарів його спеціалізації приходять люди з досить делікатними проблемами, не завжди і не всі хочуть афішувати пластичне втручання, от я була однією з таких. Професійно підходить до побажань клієнта і враховує всі нюанси. Мені сподобалось, дякую Ростиславу за приємні зміни у моєму житті.
Тарас
25 травня '17р.
Хороша клініка. Звернувся з дитиною після травми. Допомогли швидко. Кваліфіковано. Дякую лікарям та керівництву. Син одужує, скоро знімати шви))))))))
25 травня '17р.
В клинике, безусловно, работают профессионалы!!! Замечательные условия в палатах, любые вопросы, быстро решаются. Мне делали блефаропластику – результат супер, выгляжу моложе и стало намного лучше без складок под глазами. Спасибо Ростиславу и Тарасу Валихновским. Я полностью довольна и теперь знаю, что есть, к кому обратится.
Владислав
25 травня '17р.
Оперировался у Валихновского 9 месяцев назад, до этого у меня был опыт не успешной операции в обычной клинике, районной. Очень жалею об этом ( Из-за искривлённой носовой перегородки я всегда плохо дышал. Иногда просто невозможно было прожить день без спрея для носа. На первой консультации Ростислав сделал фото и сразу же фотопрогноз, меня все изменения устроили, мне главное дышать нормально, больше ничего и не надо. Кстати, я обратился в клинику Валихновского именно благодаря отзывам, очень много позитивных о ринопластике. Поэтому сейчас и пишу свой, что бы вы тоже могли сделать правильный выбор. После операции были и отеки, и синяки, но нос не очень болел. Отношение к пациентам шикарное. Я общался с множеством своих «временных соседей» ни одной жалобы. Прекрасная работа. Все совет, если еще сомневаетесь какого хирурга выбрать, просто пообщайтесь с ним в жизни. Это 100% вариант, сам уже проверил.
Алла
12 травня '17р.
20 лет стеснялась своего носа. решилась на ринопластику в клинике Валихновского. Уже прошел год после операции (не стоит забывать полностью нос формируется в течении года). Довольна очень! Стала другим человеком! Клинику всем рекомендую!!!!))
Віта
Клініка Валіхновського - це безперечно одна з кращих у нашій країні, я змогла переконатись в цьому на власному досвіді. Валіхновський особисто оперував мене, безумовно талановитий реконструктивний хірург. Після того, як мала змогу в нього зробити пластику тепере рекомендую всім знайомим.
Алиа
Месяц назад на свой страх и риск сделала ринопластику у доктора Валихновского. Решила выбрать Ростислава, так как очень понравились его работы в проекте Повернить мени красу. До самого начала операции все как то не верилось мне что это происходит, сбывается на самом деле моя мечта! Довольна очень! Новый нос такой, как я хотела.
Александра
У Ростислава Любомировича пару месяцев назад делала липосакцию. Потому что устала стараться сама, просто опустились руки, не думала, что когда- нибудь смогу вернуть прежние формы. Смотрела на старые фотографии и грустно сразу. Все советовали , мол сходи в эту клинику, попробуй, вдруг получится все, станешь такой как и раньше. Разве устоишь , если так настоятельно просто "гнали" туда) Но сейчас я хочу сказать спасибо моим друзьям, кто "гнал" меня именно в руки этого доктора, это был такой себе пинок к новой жизни, а самое главное, спасибо Ростиславу Валихновскому за его труд. После операции совершенно быстро вернулась к прежнему образу жизни, шрамов никаких, а на фигуру свою теперь даже я смотрю с обожанием, не то , что слышу комплименты от мужского пола! Клиника - высшего уровня!
+38 (044) 222-80-71

Зверніть увагу на інші клініки:
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.
Клініка "KinesisLife" спеціалізується на лікуванні різних захворювань за допомогою кінезітерапії (без операцій і медикаментів). Клієнтам клініки надаються наступні медичні послуги: післяопераційна реабілітація; корекція фігури; ліквідація целюліту; лікування: остеохондрозу; патології чутливості кінцівок; болі у спині; лордозу; сколіозу; кіфозу; артрозу і артриту.
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна2 1 м.Дарниця14 9
Спеціалізований медичний центр «Гранат Клінік» являє собою сучасний стоматологічний кабінет, де застосовуються інноваційні технології для лікування зубів. Для пацієнта тут створені комфортні умови, розслаблююча обстановка, є своя зуботехнічна лабораторія, високотехнологічне професійне обладнання та якісні матеріали.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Клініка "ESTHETIC HILLS" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки роботи клініки: лазерні процедури, естетична і пластична хірургія, судинна терапія, косметологія обличчя та тіла. Сучасні лазерні установки забезпечують пацієнтам якісні послуги з омолоджування шкіри, усунення розширених судин, видалення пігментних плям, веснянок, небажаних татуювань. Апаратні, ін'єкційні косметичні процедури, оздоровлення хірургічним і нехірургічним шляхом дозволяє отримати відмінні результати.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00