Голибіна Марина Григорівна

Дерматолог, Косметолог
Доктор Голибіна Марина Григорівна спеціалізується в галузі дерматології, естетичної косметології, лазерних технологій. Володіє технікою видалення судинних зірочок, доброякісних новоутворень. Застосовує ін'єкції медичних препаратів, апаратні методи лікування шкірних захворювань. Учасник тематичних виставок та майстер-класів.

Лиза
Нравится этот врач. Рекомендую однозначно
Надежда
Все было комфортно, доктор супер, визитом довольна.

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Спеціалізація з дерматовенерології.

• Підвищення кваліфікації з лазерних методик для омолодження шкіри «Космотрейд»;
  • Ботулінотерапія та контурна пластика, "Іпсен";
  • Підвищення кваліфікації з лазерних методик ДЕКА, Італія;
  • Апаратна косметологія. Участь в асоціаціях косметологів та дерматологів України;
  • Приймала участь на виставці з навчання спеціалістів з фракційного лазерного омолодження обличчя та тіла на виставці «Експо Б'юті» (м. Київ), для вирішення проблем хроностаріння шкіри за допомогою апаратних та лазерних методик на виставці " Inter Charm" (м. Київ), "Style and beauty" (Одеса);
  • 2016 р. — Сертифікований тренер компанії DSE в Україні.