ТопМедікал (TopMedical), медичний центр

• Лікарі
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ТопМедікал (TopMedical), медичний центр, вартість послуг:

• ПЛР тестування Сovid-19 з видачею захищеного бланка з QR кодом 950
  • Повне офтальмологічне обстеження (дорослий) від 400
  • Повне офтальмологічне обстеження (дитяча з 3 міс.) від 400

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки ТопМедікал (TopMedical), медичний центр

Жмурик Дмитрий Васильевич
Вітреоретинальний хірург
Обрати фах
  • Офтальмолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.
Клініка урології утворена в 2009 році в Запоріжжі. За ці роки ми допомогли тисячам чоловіків і жінок придбати собі здоров’я і повернутися до повноцінного життя. Записатися на прийом бажано заздалегідь, щоб уникнути очікування в черзі. У нашому медичному закладі Вам буде наданий уважний прийом з боку лікарів, які використовують сучасні принципи обстеження і лікування пацієнтів, а також власні авторські методики. Вам буде надана професійна консультація і якщо буде потрібно, надано ефективне лікування.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Запоріжжя просп. Металургів, 15 р.Дніпровський
6,7
Клініка Бохан – провідна мережа клінік, яка спеціалізується на неоперативному лікуванні міжхребцевої грижі. На базі клінік працюють досвідченні лікарі та відкриті найкращі фізіотерапевтичні кабінети з передовим європейским обладнанням. За 2 роки у клініках пройшло лікування понад 2000 пацієнтів, з ефективністю лікування понад 90%.