Клініки ревматології в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі ревматологи
Послуга Ціна
Консультація ревматолога 120
9,3
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикой та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини. Приймає лікар: Галицька Світлана Петрівна
Леонід, 03 березеня '17р.

Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.

• Консультація ревматолога 120
  • Консультація ревматолога в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 100
Працює з 08:00-20:00
5,8
Житомир вул. Велика Бердичівська, 47
Приватний медичний центр «Медібор» почав працювати у 2004 році, надає високоякісну медичну допомогу для дорослих пацієнтів з діагностики та лікування по 23 напрямкам.
Лилия, 04 травня '17р.

В медиборе в основном делаю УЗИ качеством роботы довольна, но как-то ходила на приём к гинекологу врач Новаковская, это просто ужасно было она меня толком не чего не спрашивала не осматривала а только диктовала медсестре как диктант что у меня то и то, в общем я очень осталась не довольна

• Консультація ревматолога 190
Працює з 08:00-19:00
5,7
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр «Асклепій» на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
Татьяна, 25 липня '17р.

Найкраща клініка в Житомирі

• Консультація ревматолога 150
Працює з 09:00-17:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
4,2
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр «Асклепій» на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.
  • Консультація ревматолога 150
Працює з 08:00-23:00