Клініки педіатрії в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри
Первинна консультація лікаря педіатра 450 грн
Знайдено 4 клініки

Валерія
Хочу подякувати Годоровій Тетяні Федорівна вона чудовий лікар! Допомогла у вирішенні всіх проблем!
Олена
Доброго дня, була у дерматолога. Лікувала розацеа. Дуже все сподобалося, резьтат порадував. Персонал вічливий. Дякую велике
Лілія
Хочу подякувати Лікарю з великої літери мамологу,хірургу Годорову Теймуразу Суліковичу,анестезіологу Жданюк Анат.Вікторов.і тим людям хто допомагав робити мені операцію.Дівчатам медсестрам,все було на вищому рівні.Дякую Вам!
Маша
У Николайчук Елены Александровны наблюдаюсь уже давно, это мой первый и пока единственный гинеколог. Все проблемы в области гинекологии мне помогала решать она. Сейчас я беременная, консультируюсь конечно же у нее.
9,6
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
  • Первинна консультація лікаря педіатра 450
  • Повторна консультація лікаря педіатра протягом 15 днів (по резульатам аналізів, корекції лікування, призначенні схеми лікування) 330
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини. Приймає лікар: Мікутель Анжела Чеславівна
  • Консультація педіатра 170
  • Консультація педіатра в динаміці (на протязі 2 тижнів від первинної консультації) 140
  • Консультація педіатра на дому 250
  • Консультація педіатра з видачею довідки для відвідування дитячого садка 190
5,6
Житомир вул. Князів Острозьких, 61
Мережа медичних клінік «МІЙ ЛІКАР», амбулаторне відділення № 4 — медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних послуг за напрямками: педіатрія, терапія та сімейна медицина. В амбулаторному відділенні ведуть прийом досвідчені лікарі, які систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Клініка оснащена сучасним обладнанням, завдяки якому вдається швидко поставити діагноз та призначити ефективне лікування.
5,5
Житомир вул. Перемоги, 52
Багатопрофільний медичний центр «Дитячий Медібор» створений у 2004 році, займається діагностикой та лікування дітей по 9 напрямках загальної медицини.
  • Консультація педіатра 190
  • Консультація педіатра термінова 250