Офтальмологічна клініка Зір

Житомир (Корольовський район) ул. Небесної Сотні, 29 (колишня вул. Московська)

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Офтальмологічна клініка "Зір" пропонує весь обсяг медичної допомоги у лікуванні, діагностиці та профілактиці хвороб зору. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічний досвід, серед них лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надає лікарня:

• лікування глаукоми;
  • вітректомія;
  • лікування сітківки;
  • лазерна коагуляція;
  • хірургічні реконструктивні операції.

Переваги медичного центру - вузька спеціалізація, європейські стандарти якості, високопрофесійні лікарі, сучасне технологічне обладнання, малотравматична хірургія ока.

Знаходиться клініка за адресою вул. Небесної Сотні, 29 (колишня Московська), поряд є зупинка міського транспорту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Офтальмологічна клініка Зір, вартість послуг:

• УЗД очей
  • Діагностика зору
  • Підбір окулярів для зору від
  • Підбір лінз
  • Авторефрактометрія
  • Екзофтальмометрія
  • Офтальмоскопія очного дна
  • Витяг чужорідного тіла з ока
  • Безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску
  • Хірургічне видалення ксантелазми
  • Консультація офтальмолога
  • Пластика повік від
  • Корекція птозу
  • Видалення новоутворень на повіках від

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Юрий
17 листопада '17г.
Клиника хороша,специалисты на уровне,а вот обслуживание ужасное,если Вы записаны на прием на 9 00,то есть возможность попасть в кабинет врача на следующий день ближе к вечеру,особенно это удобно иногородним,переночевать можно под дверьми клиники. Мой отзыв как человека который привозит сюда людей,и это уже не первый раз. Если хотите вспомнить длинные очереди рекомендую обратиться в клинику Зір.
Дарья
03 листопада '17г.
Обидно когда обслуживание несколько лет в клинике,а тебя просят ждать час,чтобы заказать линзу. И по тел это сделать нельзя. Буду обслуживатся в другой оптике,где отношение к постоянным клиентам более лояльное
Майя
22 травня '17г.
Дякую лікарю Таніну Сергію Олександровичу за уважне доброзичливе ставлення до пацієнтів. Сьогодні пройшла обстеження швидко, якісно. Встановили діагноз і призначили лікування, надіюсь на покращення стану.
Наталя
15 лютого '17г.
Була у Баскової тільки раз, але дуже рада, що потрапила саме до неї. Наталя Георгіївна класний фахівець, по лікуванню взагалі ніяких питань, і їй не важко відповісти на додаткові питання пацієнта. Це добре!
Борис
15 листопада '16г.
Мені пощастило, я записався на прийом до Баскової і не пошкодував. Вона виявилася чудовим фахівцем, та ще й доброзичливою людиною. Лікування моє було недовгим - все добре.
Ярослава
21 жовтня '16г.
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
Олег
17 жовтня '16г.
Велике спасибі Таніну за уважне ставлення і професіоналізм. Він, як досвідчений офтальмолог, швидко зрозуміла в чому причина. Дотримуючись його рекомендацій, я скоро позбувся захворювання ока.
Федір
28 вересня '16г.
Мені дуже сподобався Хахула. Ввічливий, уважний. Оглянув, задав питання, вивчив медкартку, аналізи і потім тільки ставив діагноз. Лікування було успішним і недовгим. Дякую!
Юлия
18 вересня '16г.
Хорошо, что в наше время есть опытные врачи.
Алексей
12 вересня '16г.
По диагностике, лечению замечаний нет. Все прошло отлично
Марія
Була на прийомі у Мартиненко. Тетяна дуже добре мене прийняла, заспокоїла і розповіла, що потрібно робити для відновлення здоров'я моїх очей, а чого не слід робити, щоб не нашкодити ще більше. Дякую!
Дмитро
07 серпня '16г.
Дуже вдячний Мартиненко за вдало проведене лікування. Досвід і професіоналізм Анатолія допоміг мені зберегти зір, причому без операції. Дякую за терпіння і увагу!
Михайло
До Філіпчуку на прийом потрапила випадково, але не пошкодувала. Спеціаліст дуже грамотний, компетентній і сумлінний. Точно поставив діагноз, вилікував буквально за тиждень. Дякую!
Алина
02 липня '16г.
Спасибо за проведенную диагностику и помощь!
23 червеня '16г.
Довольна консультацией! Спасибо!
Дарья
12 червеня '16г.
Благодарю за внимание и проявленный профессионализм.
Карина
20 травня '16г.
Посоветую обязательно врача знакомым. Диагностику выполняет быстро и эффективно
Николай
Доволен консультацией врача, информативно и доступно.
Диана
30 листопада '-1г.
Много времени провожу за компьютером. Заметила, что быстро стали уставать глаза, да их как будто песком засыпали. Пришла на прием к Елене Артемовне. Врач сразу внимательно меня обследовала и предложила принимать хорошие препараты, улучшающие зрение, упражнения для глаз, хорошие, укрепляющие сетчатку глаза капли. Сработало. Спасибо.
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Київська, 73
7,2
Клініка сучасної стоматології “Дента+” на Київській почав працювати у 2001 році, пропонує медичну допомогу у лікуванні зубів та ясен.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Житомир Прохідний пров., 3а
7,5
Центр естетичної медицини “Дерма +” надає допомогу в лікуванні хвороб шкіри, повертає красу та молодість жінкам та чоловікам.
Вт: 10:00-18:00 Ср: 10:00-18:00 Чт: 10:00-18:00 Пт: 10:00-18:00
Лікувально-оздоровчий медичний центр "Ельбрус" створений у 1989 році, займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли важкі захворювання.
Житомир вул. Котовського , 60
Медичний заклад “Слав’янська клініка” спеціалізований у галузі дієтології, оздоровчого схуднення по авторській методі, почав існування у 1997 році.