Зір, офтальмологічна клініка

5.7
Житомир, (Корольовський район), ул. Небесної Сотні, 29 (кол. Московська)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Офтальмологічна клініка "Зір" пропонує весь обсяг медичної допомоги у лікуванні, діагностиці та профілактиці хвороб зору. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічний досвід, серед них лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надає лікарня:

• лікування глаукоми;
  • вітректомія;
  • лікування сітківки;
  • лазерна коагуляція;
  • хірургічні реконструктивні операції.

Переваги медичного центру - вузька спеціалізація, європейські стандарти якості, високопрофесійні лікарі, сучасне технологічне обладнання, малотравматична хірургія ока.

Знаходиться клініка за адресою вул. Небесної Сотні, 29 (колишня Московська), поряд є зупинка міського транспорту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Зір, офтальмологічна клініка, вартість послуг:

• УЗД очей
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору і щитоподібної залози
  • Комплексне УЗД органів заочеревинного простору і передміхурової залози
  • Підбір лінз для дітей та дорослих
  • Комплексне дослідження органів черевної порожнини та органів заочеревинного простору (ШКТ + СВС)
  • УЗД очного яблука
  • Комплексне дослідження органів черевної порожнини та органів заочеревинного простору (СВС + ШКТ + функція Ж.П.)
  • Комплексне дослідження органів черевної порожнини, органів заочеревинного простору і передміхурової залози (ШКТ + СВС + передміхурова залоза)
  • Комплексне дослідження для чоловіків (УЗД калитки + УЗД передміхурової залози)
  • Комплексне дослідження для жінок (УЗД молочних залоз + УЗД гінекологічне абдомінально / вагінально)
  • Комп'ютерна периметрія очей (дослідження обмежень зору)
  • УЗД кивальних м'язів дітям
  • Хірургічне видалення катаракти від
  • УЗД органів черевної порожнини та органів заочеревинного простору дітям
  • УЗД органів черевної порожнини та органів заочеревинного простору з визначенням функції жовчного міхура дітям
  • Дуплексне сканування судин нижніх кінцівок дітям
  • Спірографія дітям
  • Спірографія з пробами дітям
  • Хірургічне лікування косоокості від
  • Хірургічне видалення ксантелазми
  • Консультація офтальмолога
  • Пластика повік від
  • Корекція птозу (опущення верхньої повіки)
  • Видалення новоутворень на повіках від

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вибрала "Зір", робила операцію,поки все добре.
23 квітня '18р.
Прооперували катаракту у клініці. Ходом операції, сервісом та ставленням повністю задоволена!)
Рост
Вопросов к операции, самому лечению или докторам нет. Пока ещё ничего непонятно. Будем надеятся что наплыв людей связан как раз с качеством докторов Обслуживание и организация: 1. Дофига людей, такое ощущение что не умеют планировать свою загрузку. Девушки зашиваются на рецепции. И чувствуешь себя как в обычной поликлинике. 2. Отцу делали операцию. Сказали что наберут за день до операции. Не выдержал и сам набрал в 4 вечера. Интересно набрали бы?! 3. Из-за того что дофига народа, девушки не успевают все корректно сказать и обслужить. Это приводит к тому, что приходишь на операцию не совсем подготовлен. 4. После операции ещё ждёшь время пока проведут общий инструктаж. Итого потрачено время с 13:30 до 18:00. Из них только 40 мин операция, 10 мин консультация врача и какое-то время ожидания действий капель. Все остальное просто ожидание На самом деле, мне персонал на рецепции жалко. Так как они принимают "изначальный удара" на себя. Но пока они не начинают хамить.
Юрий
Клиника хороша,специалисты на уровне,а вот обслуживание ужасное,если Вы записаны на прием на 9 00,то есть возможность попасть в кабинет врача на следующий день ближе к вечеру,особенно это удобно иногородним,переночевать можно под дверьми клиники. Мой отзыв как человека который привозит сюда людей,и это уже не первый раз. Если хотите вспомнить длинные очереди рекомендую обратиться в клинику Зір.
Дарья
Обидно когда обслуживание несколько лет в клинике,а тебя просят ждать час,чтобы заказать линзу. И по тел это сделать нельзя. Буду обслуживатся в другой оптике,где отношение к постоянным клиентам более лояльное
Майя
22 травня '17р.
Дякую лікарю Таніну Сергію Олександровичу за уважне доброзичливе ставлення до пацієнтів. Сьогодні пройшла обстеження швидко, якісно. Встановили діагноз і призначили лікування, надіюсь на покращення стану.
Наталя
Була у Баскової тільки раз, але дуже рада, що потрапила саме до неї. Наталя Георгіївна класний фахівець, по лікуванню взагалі ніяких питань, і їй не важко відповісти на додаткові питання пацієнта. Це добре!
Борис
Мені пощастило, я записався на прийом до Баскової і не пошкодував. Вона виявилася чудовим фахівцем, та ще й доброзичливою людиною. Лікування моє було недовгим - все добре.
Ярослава
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
Олег
Велике спасибі Таніну за уважне ставлення і професіоналізм. Він, як досвідчений офтальмолог, швидко зрозуміла в чому причина. Дотримуючись його рекомендацій, я скоро позбувся захворювання ока.
Федір
Мені дуже сподобався Хахула. Ввічливий, уважний. Оглянув, задав питання, вивчив медкартку, аналізи і потім тільки ставив діагноз. Лікування було успішним і недовгим. Дякую!
Хорошо, что в наше время есть опытные врачи.
Алексей
По диагностике, лечению замечаний нет. Все прошло отлично
Марія
Була на прийомі у Мартиненко. Тетяна дуже добре мене прийняла, заспокоїла і розповіла, що потрібно робити для відновлення здоров'я моїх очей, а чого не слід робити, щоб не нашкодити ще більше. Дякую!
Дмитро
Дуже вдячний Мартиненко за вдало проведене лікування. Досвід і професіоналізм Анатолія допоміг мені зберегти зір, причому без операції. Дякую за терпіння і увагу!
Михайло
До Філіпчуку на прийом потрапила випадково, але не пошкодувала. Спеціаліст дуже грамотний, компетентній і сумлінний. Точно поставив діагноз, вилікував буквально за тиждень. Дякую!
Алина
Спасибо за проведенную диагностику и помощь!
Довольна консультацией! Спасибо!
Дарья
Благодарю за внимание и проявленный профессионализм.
Карина
20 травня '16р.
Посоветую обязательно врача знакомым. Диагностику выполняет быстро и эффективно
Николай
Доволен консультацией врача, информативно и доступно.
Диана
30 листопада '-1р.
Много времени провожу за компьютером. Заметила, что быстро стали уставать глаза, да их как будто песком засыпали. Пришла на прием к Елене Артемовне. Врач сразу внимательно меня обследовала и предложила принимать хорошие препараты, улучшающие зрение, упражнения для глаз, хорошие, укрепляющие сетчатку глаза капли. Сработало. Спасибо.
Зверніть увагу на інші клініки:
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Медична клініка “Мати та дитина” відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
Пн — Пт: 09:00-16:00
9,6
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,5
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир пров. Меблевий, 3 А
9,2
Медичний центр “Матерна” пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.