Медичний центр Пол-Ейс

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.

Послуги, які надає клініка:

• консультація фахівця (гінеколога, уролога, косметолога, дерматолога);
  • загальний та лікувальний масаж;
  • біоенергоінформотерапія;
  • косметологічні маніпуляції;
  • гомеопатія.

Переваги приватного медичного закладу - якісна та сучасна допомога, комфортні умови лікування, високотехнічне обладнання, індивідуальний підхід.

Місце розташування клініки - вул. Коваля, 5.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Платон
10 січня '17г.
Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
7,2
Приватний гінекологічний кабінет "Ярослава" спеціалізований на лікуванні та діагностиці хвороб і патологій в галузі репродуктивної системи жінок. Лікування проводиться за стандартами МОЗ.
Полтава вул. Європейська, 110
7,3
Медичний центр "Лазерна стоматологія" створений у 1997 році, надає повний спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням зубів та вирішує косметологічні проблеми за допомогою лазера.
Полтава вул. Пушкіна, 77
Стоматологічна клініка "Ортекс" надає допомогу у лікуванні та профілактиці хвороб ротової порожнини.
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.