Пол-Ейс, медичний центр

Полтава, вул. Коваля, 5
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.

Послуги, які надає клініка:

• консультація фахівця (гінеколога, уролога, косметолога, дерматолога);
  • загальний та лікувальний масаж;
  • біоенергоінформотерапія;
  • косметологічні маніпуляції;
  • гомеопатія.

Переваги приватного медичного закладу - якісна та сучасна допомога, комфортні умови лікування, високотехнічне обладнання, індивідуальний підхід.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Пол-Ейс, медичний центр, вартість послуг:

• Вакуумний масаж тіла
  • Масаж комірцевої зони

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Платон
Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,8
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00