Лікування акне в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

Працює з 08:00-19:00
7,5
Полтава пров. Першотравневий, 5 (1-й поверх)
Медично-консультативний центр "Дерматологія" пропонує лікування хвороб шкіри, дерматозів. Провідні фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації, постійно підвищують рівень знань та опановують новітні технології на профільних курсах та семінарах.
Дарина, 23 лютого '17р.

Користуюсь послугами Вікторії, коли виникають проблеми зі шкірою обличчя. Часто звертаюсь до неї за консультацією. Вона гарний фахівець, та дуже позитивна людина.

Працює з 10:00-20:00
7,4
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

Працює з 08:00-17:00
7,4
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.
Платон, 10 січня '17р.

Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.

Працює з 09:00-17:00
6,6
Полтава Жовтневий район
Багатопрофільний медичний центр "Медіон" надає допомогу в лікуванні та діагностиці захворювань по більш ніж 20 напрямкам, будуючи роботу на принципах доказової медицини. В штаті лікарні кандидата медичних наук, сертифіковані лікарі вищої, першої та другої категорій кваліфікації.
Сергей, 12 червеня '17р.

Прекрасный мед центр !рекомендую

• Лікування акне
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00
6,0
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Медичний центр ОН Клінік почав роботу у 2010 році, відноситься до міжнародної мережі медичних установ. Філія спеціалізується у діагностиці та лікуванні хвороб проктологічного, дерматовенерологічного, гінекологічного, урологічного напрямків. До колективу лікарів входять фахівці вищої та першої категорії з багаторічним досвідом.
Таисия, 10 лютого '17р.

Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.

• Лікування акне
Працює з 09:00-20:00