Фототерапія в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Фототерапія всього тіла КАБІНА, nbUVB 311 нм 145 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Лікувалася у гарного спеціаліста Мартиросян Армине.хороший спеціаліст і просто приємна людина.на прийомах все було лаконічно ясно з детальними рекомендаціями що робити далі.сподобалася клініка а ще більше лікар Армина ))))рекомендую всім
Віка
Допомогла за місяць вилікувати шкіру, після того, як інші лікарі за 9 місяців не змогли нічого зробити.
Тетяна
Вражена таким рівнем допомоги та відношенням, незвичним для нашого міста!
Тетяна
Галина Василівна - спеціаліст високої кваліфікації. Лікувала мене з діагнозом ерозія шийки матки радіохвильовим методом. Вдячна за своєчасну та професійну допомогу. Дуже добра та відповідальна людина.
5,6
Полтава вул. Сінна, 4/2
Лікувально-діагностичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія" пропонує лікування хвороб шкіри, дерматозів. Провідні фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації, постійно підвищують рівень знань та опановують новітні технології на профільних курсах та семінарах.
5,3
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д
Центр дерматології LYTVYNENKO CLINIC (Литвиненко Клінік) спеціалізується на діагностиці різних дерматологічних захворювань та грамотному лікуванні, яке засноване на міжнародних протоколах і принципах доказовості. У клініці можна записатися на прийом до андролога, гінеколога, косметолога, дерматолога та уролога.
  • Фототерапія всього тіла КАБІНА, nbUVB 311 нм 145
  • Фототерапія локальна nbUVB 311 нм *1 зона 100
  • Фототерапія комплексна *всього тіла + локальна 240
  • Медичне фотодокументування поверхні тіла за допомогою системи FotoFinder Master 275
  • Програма "Фототерапія всього тіла" 3 160