Кріодеструкція в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Послуга Ціна
Кріодеструкція 300
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• Кріодеструкція 300
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
7,5
Полтава пров. Першотравневий, 5 (1-й поверх)
Медично-консультативний центр "Дерматологія" пропонує лікування хвороб шкіри, дерматозів. Провідні фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації, постійно підвищують рівень знань та опановують новітні технології на профільних курсах та семінарах.
Дарина, 23 лютого '17р.

Користуюсь послугами Вікторії, коли виникають проблеми зі шкірою обличчя. Часто звертаюсь до неї за консультацією. Вона гарний фахівець, та дуже позитивна людина.

Працює з 10:00-20:00