Видалення кісти молочної залози у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мамологи

Видалення кісти молочної залози ― хірургічна операція з видалення новоутворення в ділянці молочної залози, яке має вигляд закапсулованої рідини. Така рідини з’являється внаслідок надмірного розширення протоки. Це сприяє накопиченню секрету та формуванню еластично-пружної фіброзної оболонки. Здебільшого стінки цієї оболонки гладкі та не мають наростів. Доведено, що старі капсули мають товщі стінки.

Підготовчі процедури

Утворення в залозі діагностується за допомогою УЗД (у віці до 40 років). У більш пізній період життя доцільна мамографія. Якщо кіста була знайдена, то призначається біопсія її вмісту для подальшого мікроскопічного дослідження (з метою виявлення ракових клітин). Обов'язкові огляд спеціаліста та лабораторні дослідження (у т. ч. алергопроби).

Видалення кісти молочної залози

Найбільш безпечний метод ― аспірація. У порожнину новоутворення вводиться тонка голка (канюля), через яку відсмоктується внутрішня рідина. Утворення багатокамерного типу потребують більш радикальних процедур. У сучасних клініках віддається перевага лапароскопічному методу. Операція проводиться через невеликі розрізи. У грудну порожнину вводиться міні-відеокамера для відстеження ходу втручання та лапароскопічні інструменти. У більш складних випадках втручання здійснюється шляхом секторальної резекції, тобто видалення капсули та здорових тканин, що утворюють сектор (частину) залози з вершиною, спрямованою до ареоли. Множинні кісти молочних залоз, що не піддаються медикаментозному лікуванню, видаляються методом підшкірної мастектомії (із одночасним протезуванням залози за допомогою силіконового або іншого імплантата).

Показання та протипоказання

Показаннями до проведення операції вважають:

• неефективність консервативного лікування;
  • патологічні процеси в капсулі;
  • наявність атипових клітин у кісті;
  • багатокамерна кіста;
  • велика кількість кіст.

Особливих протипоказань до зазначеного типу оперативного втручання немає.

Наслідки

Найбільш поширені наслідки кісти, яка не була вчасно видалена, такі:

• запалення кісти (підвищується температура, з’являється біль у грудях, почервоніння та набряки шкіри);
  • можливість перетворення на злоякісну форму;
  • розрив стінок новоутворення;
  • збільшення пухлини (призводить до болю, дискомфорту, зміні форми грудей).

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
Наталія
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу, Уляні Романівні, за професіоналізм, за доброту, за чуйне сталення ! Ви прекрасна людина та досвідчений спеціаліст, Ви завжди на звязку та готові допомогти навіть на відстані. Дякую Вам за допомогу моєму синові (воєнному) . Це дуже цінно !
Наталія
Шикарний лікар Анна Свиреда). Рекомендую усім! Чітка консультація по усім жіночим питанням. Розуміння, телерантність,професіоналізм-усе це про неї. Це лікар з Великої букви!
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.

На жаль,

за напрямком "Видалення кісти молочної залози" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
8,9